Skocz do zawartości

Bilet Przez Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - kupilem bilet przez internet za pomoca expedia.com i nie dostalem zadnego meila od nich, jedyne jak moge sprawdzic, ze rzeczywiscie mam ten bilet to zalogowanie sie na ich stronie intyernetowej. Po 24-godzinach nier odlynely rowniez pieniadze z konta. Czy to normalne? Czy wszystko jest w porzadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nie musisz miec zadnego maila od nich. Najwazniejszy jest tylko nr rezerwacji i napewno taki widnieje w Expedii. Chyba, ze Expedia nie mogla jeszcze poswiadczyc rezerwacji i jest bilet tylko przyjety do rezerwacji, a calkowicie potwierdzony po konsultacji z linia lotnicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - kupilem bilet przez internet za pomoca expedia.com i nie dostalem zadnego meila od nich, jedyne jak moge sprawdzic, ze rzeczywiscie mam ten bilet to zalogowanie sie na ich stronie intyernetowej. Po 24-godzinach nier odlynely rowniez pieniadze z konta. Czy to normalne? Czy wszystko jest w porzadku?

A co z pieniedzmi na koncie. Bo kupowalem bilet w piatek, a dzis jest wtorek i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...