Skocz do zawartości

ISIC / Euro26


Rekomendowane odpowiedzi

heh..czy ja wiem..ja korzystalam z isicu i powiem wam szczerze...ze przydawala sie jako "id" w sklepach, na zmiane z polskim dowodem osobistym, trzeba bylo tylko wskazac gdzie jest "date of birth" i po sprawie.. ale tak czy siak, karta jest potrzebna do tanszego biletu(lol) i do ubezpieczenia,ktore ja mialam np. w warcie zapewnione na czas w&t;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..czy ja wiem..ja korzystalam z isicu i powiem wam szczerze...ze przydawala sie jako "id" w sklepach, na zmiane z polskim dowodem osobistym, trzeba bylo tylko wskazac gdzie jest "date of birth" i po sprawie.. ale tak czy siak, karta jest potrzebna do tanszego biletu(lol) i do ubezpieczenia,ktore ja mialam np. w warcie zapewnione na czas w&t;]

Aha i data w karcie ISIC jest w formacie dzien/miesiac/rok, a w USA jest standartem podawanie daty w formie miesiac/dzien/rok, wiec lepiej poprosic wyrabiajacych karte ISIC, aby w formacie amerykanskim date wpisali, bo moga byc nieufni co do tego "ID" jak zobacza, ze misiac jest np 14 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie.. ;] na Grey(*uja)hounda znizek nie ma : ////

osobiscie wykupienie isica jak dla mnie wymiotlo - bo o ile w europie i w polsce to jakies smieszne zniżki (ktore i tak mamy jako studenci) to w usa 50% za dobe hotelowa robi rożnice.

i oczywiscie wejscie do klubu ze zdjeciem ktore jest zalaminowane mozemy wlozyc miedzy bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...