Skocz do zawartości

Uscg


Szeli

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze na forum sa osoby, ktore sluza badz sluzyly w formacjach zbrojnych US ale poszukuje konkretnie osoby z Coast Guard... wprawdzie jutro mam spotkanie z rekrutem ale chcialbym uzyskac takze informacje od osob trzecich... ;) Jesli ktos moze udzielic mi jakis informacji prosze o kontakt. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronach military.com i goarmy.comznajdziesz sporo wskazowek i podpowiedzi jak rozmawiac z rekruterem o co pytac i jak rozpoznac bs. Druga strona jest oficjalna strona US Army, pierwsza odnosi sie do calych sil zbrojnych, znajdziesz tam rowniez podstrone dotyczaca Coast Guard.

Generalna zasada jest: slowne obietnice nie istnieja. Wszystko co sobie zalatwisz musisz miec wpisane w kontrakt, w przeciwnym wypadku nie bedziesz mial mozliwosci wyegzekwowania tego, np. jezeli chcesz przystapic do programu Rescue Swimmer albo isc do Airborne School i tepe musisz miec to wpisane w kontrakt. Z dugiej strony zadna rozmowa z rekruterem nie jest wiazaca, nawet gdybys cokolwiek podpisywal. Wlasciwy kontrakt podpisujesz w MEPSie, ktory rowniez mozesz zerwac przed samym wyjazdem na BC. Do Coast Guard dosc trudno jest sie dostac, zainteresowanie jest duze, a liczba miejsc ograniczona dlatego jest wymagany wysoki wynik ASVABu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...