Skocz do zawartości

Jakie linie lotnicze wybrac


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bezpośrednio i najtaniej, to tylko na latającym dywanie :wink:

Drożej 'LOT' .

Z niskimi cenami, to cały czas przebija się LUFTHANSA i czasami British Airways.

Jeżeli jesteś pewna na 1000 % daty odlotu i powrotu, to proś o bilet z "restrykcjami" (brak możliwości bezpłatnej zmiany rezerwacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio i najtaniej, to tylko na latającym dywanie  :wink:  

Drożej 'LOT' .

Z niskimi cenami, to cały czas przebija się LUFTHANSA i czasami British Airways.

Jeżeli jesteś pewna na 1000 % daty odlotu i powrotu, to proś o bilet z "restrykcjami"  (brak możliwości bezpłatnej zmiany rezerwacji).

Po odpowiedzi sadze ze juz latales na dywanie! :wink:

A co do biletu z "restrykcjami" - czy to znaczy ze taki bilet jest tanszy? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpowiedzi sadze ze juz latales na dywanie! :wink:  

A co do biletu z "restrykcjami" - czy to znaczy ze taki bilet jest tanszy? :roll:

Na dywanie latam ile wejdzie :wink: :wink: :wink:

Co prawda jak otworzę oczy , to wciąż jestem w tym samym miejscu ( chiiiba po prostu viniety, czy innego kwitka nie wykupiłem :wink: :wink: :wink:

Bilet z restrykcjami jest o wiele tańszy dlatego , że jest z "restrykcjami" :!:

A konkretnie >>> nie masz prawa do zwrotu biletu lub zmiany daty / godziny rejsu :!:

(na zasadzie > Towar macany należy do Macanta :!: )

Dla przykładu ... Jakiś rok temu miałem bilet LUFTHANSY ( z restrykcjami) , no i z przyczyn różnych musiałem zmienić datę odlotu (zdaża się).....

Rezerwacje zmieniłem, ale kosztowało mnie to następne $100.oo - $150.oo - dokładnie nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze w Locie maja cos takiego?:?  

Jutro wybieram sie do biura turyst. gdzie mozna dokonac rezerwacji biletu. Czy mam odrazu placic za bilet czy nie. :roll:

Myslisz ze 2490zl za bilet w dwie strony w Locie to cena ciekawa. :?:  :idea:

LOT też ma takie coś (bilety) , ale niechętnie o tym informują :!:

Kiedy zapłacisz , to twój problem, z tym że bilet z restrykcjami ma swoje restrykcje :wink:

Mogą żądać wykupienia wcześniej aniżeli zwykły bilet :!:

(nie wszystkie biura są upoważnione do sprzedaży biletów tego rodzaju ! )

Co do konkretnych cen, to ja się nie znam, ponieważ korzystam przeważnie z biletów służbowych lub właśnie z restrykcjami :!: :!: :!:

Jeżeli chcesz porównać cenę , to wejdź na stronę LOT-u i zapytaj komputera o cene biletu normalnego, a odpowiedź na ekranie zobaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mysia.

Juz odpisuje chociaz nie wiem, czy to Ci pomoze :)

Odbieram bilet w poniedzialek. Cena - 3300zl. Linie- LOT i Lufthansa. Wiem, drogi, ale na tej trasie najtanszy ( Wawa-Frankfurt-Houston; NY-Monachium-Gdansk) Widzisz, troszke skomplikowane, stad ta duza roznica cen.

Pozdrawiam

Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...