Skocz do zawartości

Jakie linie lotnicze wybrac


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to wyglada z Polski, ale ja w USA kupowalam bilety SASu. Baaardzo polecam. Bardzo komfortowo, wszystko czego tylko chcecie.... nastepnym razem bede uwazala z ginem :) Pyszne wegetarianskie jedzonko. A najbardziej mnie zaskoczylo, ze w tym malym samolociku po przesiadce tez karmili (niestety juz nie wegetariansko :/ ) i w samolocie byly skorzane siedzienia :D

Co do cen mi akurat wtedy wychodzilo najtaniej ale leciala z expedia wiec moze dlatego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Co do SAS 'u , to dodam swoją opinie :!:

Według moich doświadczeń, to faktycznie jest, to jedna z solidniejszych i sprawnych firm :!: :!: :!:

Problem jest tylko (czasami) z wolnym miejscem w samolocie :!:

Bezpośrednich rejsów z Kopenhagi do New Jork lub Chicago jest AŻ JEDEN dziennie i prawie zawsze 'full' :!:

Bilet z restrykcjami też ciężko u nich wykupić (skandynawowie też chcą latać taniej) = limit biletów tańszych :!:

Jeżeli ktoś ma możliwość wykupić bilet na SAS w US, to polecam :!: :!: :!:

( bilety sprzedawane w US są tańsze z uwagi na sales TAX )

ps.

Nie wiem , czy zauważyliście ?

SAS w polsce mało się reklamuje :!:

(oni już nie potrzebują reklamy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wykupilam bilet. Lece LOTem. Podobno "dobre bo polskie". Ale tak powaznie to jest to polaczenie prawie bezposrednie.Prawie to znaczy z Wroclawia do Warszawy a z Warszawy do Chicago. Przesiadka jest w Polsce i oto mi chodziło zeby nie szlajac sie w obcym kraju po lotnisku.

Pani proponowala mi skandynawskie linie i Lufthanse ale cenowo jest tak samo jak LOTem, przynajmniej w maju.Bilet kosztowal 2620zl.Mysle ze bedzie ok. :roll: Tylko nie wiem jak to jest z odprawa czy jak bede miala we Wroclawiu to w Warszawie tez? Moze mi ktos na to odpowiedziec :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem jak to jest z odprawa czy jak bede miala we Wroclawiu to w Warszawie tez:?:  :?:  :?:

Ojjjj dawno nie byłem we Wrocławiu (latałem tam kiedyś do GOBLL) :!:

Jeżeli we Wrocławiu jest placówka celna , ewentualnie port jest upoważniony do odpraw międzynarodowych, to gdy oddasz bagaż we Wrocławiu, to odbierasz go dopiero w US.

Najlepiej będzie jak zadzwonisz do informacji LOT-u na Wrocławskim lotnisku :!:

W Warszawie na Okęciu port krajowy jest przez ścianę od międzynarodowego :!:

Czyli możesz przejść przez "ścianę" , aby uniknąć kolejek do "metalowej bramki" :!: :!: :!:

Jeżeli masz dużo czasu na przesiadkę, to możesz wyjść na zewnątrz portu i później znów przez "bramkę" (czasami są kolejki , aby przejść) :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze musi byc ten pierwszy raz.  

Ojjj musi :!:

I jakoś tego pierwszego razu to wszyscy się obawiają :wink: :wink: :wink:

Już kiedyś przedtem komuś poradziłem , aby wydrukować sobie plan lotniska na którym jest przesiadka :!:

To jest jeszcze lepsza pomoc, szczególnie dla osób kiepsko orientujących się w terenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem taką opowieść o starszej babci która pierwszy raz w życiu leciała samolotem ......

A to było tak .

Babcie odprowadziła rodzina na lotnisko.

Babcia nezbyt obeznana z procedurą, zachowaniem i gdzie czego szukać....

Rodzinka poprosiła o asystę dla babci, aby sie gdzieś nie zgubiła :!:

Po doleceniu na miejsce (do rodzinki) , babcia opowiada ......

Ja tam żadnym samolotem nie leciałam.....

To było tak .

Taka młoda paniusia zaprowadziła mnie na poczekalnie i kazała czekać :!:

Po jakimś czasie przyszła druga paniusia zaprowadziła mnie do drugiej poczekalni, takiej mniejszej :!:

Później ta mniejsza poczekalnia trochę szumiała i ruszały się fotele .

No i jestem tu u Was w Hameryce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...