Skocz do zawartości

Powód Do Zmartwień? Cr1 Dla Zony


Rekomendowane odpowiedzi

coz zrobisz chcesz jak najlepiej ale nie zawsze tak wychodzi

wiem ze to nie twoja wina, zdarza sie czasami kazdemu zle trafic

to powiedz mi teraz czy dobrze mysle:

czekam na drugi list i pozniej dopiero wysylam papiery

teraz nic nie musze wysylac?

ale tak jak poprzednio pisalem chce skompletowac dokumenty juz teraz ... zeby nie tracic czasu na pstatnio chwile...

jaki krok teraz ?

teraz nic nie robisz,

czekasz na zatwierdzenie wniosku, 2-3 miesiace

mozesz sprawdzac progress na :https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do

wpisujesz ten dlugi numer z NOA1

mozesz sie tam tez zapisac na powiadomienia

jak juz zatwierdza sprawe przesla papierydo NVC - national visa center (www.state.gov)

oni beda od ciebie chcieli miedzy innymi papierow sponsora . affidavit of support (I-864)

mozesz juz zaczac to przygotowywac, tu masz instrukcje: http://www.usa.info.pl/board/index.php?s=&...ost&p=98615

powodzenia

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

aha to czyli bede musial przygotowac papiery o sponsora czyli I-864

a co w sprawie dokumentu DS-3032 bo wiem ze tez ludzie taki dokument wysylaja ... kiedy to trzeba bedzie wypelnic, czy wogole bede musial ???

Z tym czasem tez jest roznie jak patrzylem na czasowa to niektorzy czekali miesiac a niektorzy dwa inny trzy ...

Moja sytuacja wyglada jeszcze tak ze za ponad miesiac chce wyjechac do Polski ( na okolo miesiac) i wlasnie chce wypelnic przed wylotem wszystkie wazne dokument. W Ameryce pozostaje osoba, ktora moze wyslac te wszystkie dokumenty . Czy sa jakies przeciwskazania ? Czy moge tak postapic ?

Bardzo mi zalezy na wyjezdzie do Polski ale nie chce przeciagac sprawy jakby przyszedl w tym czasie drugi list mialbym osobe ktora by wyslala wszelkie potrzebne dokumenty ...

Jak mozecie mi poradzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy moglbys podac nazwe tej firmy

Bo skoro papiery szly do urzedu od 26 sierpnia do 20 pazdziernika to ja bym im robrej renomy nie dawala

poczta z tego to max tydzien

Mi sie wydaje, ze ta agencja po prostu zwlekala z wypelnieniem dokumentow. Gdzies tu na forum jest podobny przypadek, ze tez przez agencje i tez oczekiwanie na NOA1 grubo ponad miesiac. Chyba biora za duzo spraw i nie wyrabiaja sie z wypelnianiem na biezaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...