Skocz do zawartości

Kupno Nieruchomosci W Usa Przez Obywatela Polskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Z reguly to dopoki nie masz nic to nie masz problemow w momencie jak zaczynasz miec cos (w tym wypadku nieruchomosci) zaczynaja sie pojawiac problemy.

Z nabyciem i przelewem nie widze problemow natomiast z nabycia i przelania moga wyniknac problemy. Ale sam fakt obcokrajowca posiadajacego nieruchomosci w USA nie jest problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zdaje sobie ze pozyczyki nie dostane, ale to mnie akurat nie interesuje.

co do spadkow cen nieruchomosci to nie wydaje mi sie, przynajmniej patrzac na Kalifornie.

tam w tej chwili wszystkie tanie nieruchomosci wykupowane sa pod inwestycje, a ceny spadly juz tak nisko, ze nie sadze aby moglo jeszcze poleciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zdaje sobie ze pozyczyki nie dostane, ale to mnie akurat nie interesuje.

co do spadkow cen nieruchomosci to nie wydaje mi sie, przynajmniej patrzac na Kalifornie.

tam w tej chwili wszystkie tanie nieruchomosci wykupowane sa pod inwestycje, a ceny spadly juz tak nisko, ze nie sadze aby moglo jeszcze poleciec.

Spadkami cen tez nie przejmowalbym sie tak bardzo. Te wydmuchane do gory nie dotycza prawdziwego real estate investment, jezeli robisz to z glowa a nie probujesz przechytrzyc biznes.

zwlaszcza jesli trzymasz sie zasady patrzenia na 3 sprawy kupujac nieruchomosc

1. Location

2. Location

3. Lokation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zdaje sobie ze pozyczyki nie dostane, ale to mnie akurat nie interesuje.

co do spadkow cen nieruchomosci to nie wydaje mi sie, przynajmniej patrzac na Kalifornie.

tam w tej chwili wszystkie tanie nieruchomosci wykupowane sa pod inwestycje, a ceny spadly juz tak nisko, ze nie sadze aby moglo jeszcze poleciec.

Spadkami cen tez nie przejmowalbym sie tak bardzo. Te wydmuchane do gory nie dotycza prawdziwego real estate investment, jezeli robisz to z glowa a nie probujesz przechytrzyc biznes.

zwlaszcza jesli trzymasz sie zasady patrzenia na 3 sprawy kupujac nieruchomosc

1. Location

2. Location

3. Location

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zdaje sobie ze pozyczyki nie dostane, ale to mnie akurat nie interesuje.

co do spadkow cen nieruchomosci to nie wydaje mi sie, przynajmniej patrzac na Kalifornie.

tam w tej chwili wszystkie tanie nieruchomosci wykupowane sa pod inwestycje, a ceny spadly juz tak nisko, ze nie sadze aby moglo jeszcze poleciec.

jak Ci sie nie wydaje ze poleca ceny jeszcze nizej to jak najbardziej mozesz kupic

ja jestem innego zdania

nie sugeruj sie tym rzekomo inwestycjami w tanie nieruchomosci w kali, tutaj w usa teraz to co druga osoba to inwestor - to chyba najpopularniejszy zawod teraz, tak inwestuja w Cali jak i na florydzie 3 lata letmu kiedy kupowali conda w Miami po 2.5 miliona a w zeszlym roku probowali sie wyzbyc za mniez niz 1 milion . Jak chcesz inwestowac to podejmuj decyzje oparte na faktach a nie na przeczuciach i spekulacjach, a tym bardziej nie sluchaj rzadu amerykanskiego i bankow o czym zreszta napisalem wiecej w temacie "chicago ach chicago"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cenami nieruchomosci to zalezy. Jesli patrzysz co rzad komunistyczny stanow zjednoczonych teraz wyprawia to dochodzisz do wnoski ze super inflacja jest nie do uniknienia. Dollar juz od jakiegos czasu leci w dol kazdego dnia. Jesli wierzysz ze super inflacja jest pewna to ucieczka w inwestycje nie jest glupim pomyslem. co z tego ze teraz ceny domow polecialy ostro w dol, jesli bedzie tutaj hiper inflacja to pojda w gore tylk i wylacznie dlatego ze dollar bedzie duzo mniej wart. W zasadzie to teraz sie oplaca wziazc kredyt z banku tutaj, rzelac pieniadze na konto w EU i poczekac az wszsytko padnie zeby oddac bankwoi troche drobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...