Skocz do zawartości

Jaką Firmą Wysłać Lapka Z Usa Do Pl


mik99

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy cos w tej firmie sie zmienilo, ale ja od roku nie sle przez Polamer paczek. Niech sie wypowiedza Ci, ktorzy ciagle korzystaja z uslug tej firmy. Czy cos w obsludze zmienilo sie na plus ? I czy dalej kazda paczke "rozpruwaja" ? Gdzie te dawne czasy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jesli chodzi o Polamer to nie wiem skad macie takie zle doswiadczenia-ja mam dobre. Otoz firma Polamer wyslalem ponad 100 laptopow tak dokladnie 100 zaden mi nigdy nie zginal. Dlaczego wysylalem Polamerem otoz dlatego, ze wczesniej wysylalem firma "Doma", w ktorej to ukradziono mi 3 laptopmy zeby bylo smieszniej nie zginely cale paczki bo srednio wysylalem 3,4 lapy w paczce tylko ginely po jednym z paczki. Po licznych reklamacjach dzwonilem do managera "Domy" w Chicago, na marginesie jakis naprawde niodpowiedzialny facet po paru miesiacach i postraszeniu go ze sprawa ta znajdzie final w gazecie zaplacono mi 2*100$ i raz 180$ w ramach rekompensaty gdzyz kazda paczka jest standardowo ubezpieczona na 100$. zwrocili mi 100$ za kazdego laptopa +koszty przesylki laptopy kosztowaly okolo 1000$ kazdy takze bylem do tylu na tym procederze okolo 3 tysiecy. Teraz korzystam z UPSU mam tam konto i powiem wam ze lapa mam w przeciagu 5 dni roboczych w polsce a koszt taki sam jak polamerem czy doma, ale tylko w przypadku nadania przesylki powyzej 100kg. Mniejsze przesylki wychodza niestety znacznie drozej. Wyslanie jednego to koszt rzedu 100$ przypuszczam ja robie to hurtowo wiec warto.

pozdrawiam

Z "Doma" juz nigdy nic nie wysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero złych doświadczeń z Polamerem a wysłałem z nimi kilkadziesiąt paczek, od drobnej elektroniki przez lapki do połowy Mustanga w częściach. Czasem, w okolicach świąt łapią lekkie opóźnienia, ale bez dramatów. Poza tym ich system monitorowania przesyłek kuleje, ale to tylko kosmetyka. Nie wiem czy prują paki, ale jeżeli tak to zamykają je z powrotem bez śladu. Ze wszystkich przesyłek tylko jedna została oclona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...