Skocz do zawartości

Organizacje sponsorujące z USA


agat

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czy mozecie mi napisac z jakimi organizacjami sponsorujacymi wspolpracuja wasze biura , z których korzystacie..chodzi tu np. DEE, Aliance Abroad, CIEE i inne o ktorych moze nawet nie slyszalam :lol: ..potzrebuje tych informacji do zweryfikowania danych o biurach z ktorymi moge ewentualnie wspolpracowac ..poniewaz pracodawce zalatwialm sobie sama, problem w tym ze pewnie on bedzie chcial abym wybrala biuro ktore wspolpracuje tez z organizacjami , z ktorymi i on wspolpracuje ..podejrzewam ze jesli beda to te same w obu przypadkach to szybszy i latwieszy bedzie przeplyw informacji i dokumentow ..wiec wole teraz sie zabezpieczyc takimi informacjami a nie pod koniec zalatwiania..

Pozdrawiam wszytkich..BOŻKE I KAJKO szczegolnie :lol:

PS Bozka to super pomocna dziewczyna DZIEKUJE CI SKARBIE NA FORUM ZA POMOC I MAM NADZIEJE DO ZOBACZENIA NA PIWKU :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doctor cos takiego kiedys napisał:

Almatur (WWW) Organizacja sponsorująca: CIEE 



Almatur Gdańsk Sp .z o.o. (WWW) Organizacja sponsorująca: CET USA 



Alturist (WWW) Organizacja sponsorująca: CET USA 



Amerlink (WWW) 



AMTA American Travel Abroad (WWW) Organizacja sponsorująca: CIEE 



Au Pair Partner S.C. (WWW) Organizacja sponsorująca: American Work Experience 



Bratniak (WWW) Organizacje sponsorujące: Amerex, CCI, CHI 



BTC Business Travel Club (WWW) Organizacja sponsorująca: CIEE 



Camp America (WWW) Nie jest to dokładnie W&T raczej jego alternatywa, więc odsyłam na stronę po szczegóły 



Campus (WWW) Organizacja sponsorująca: CIEE 



CCUSA (WWW) Organizacja sponsorująca: CCUSA 



Columbus Club (WWW) Organizacja sponsorująca: BUNAC (British Universities North America Club) 



FOSTER (WWW) Organizacje sponsorujące: CENET, WISE, INTRAX 



FUNCLUB (WWW) Organizacja sponsorująca: CIEE 



Furnel Travel (WWW) 

Organizacje sponsorujące : WISE, ALLIANCES ABROAD GROUPE, INTRAX, CHI, CCI, CENET 



GO2USA (WWW) Organizacja sponsorująca: Spirit Cultural Exchange 



Guliwer (WWW) 

Organizacje sponsorujące: CET USA, APEX USA, SPIRIT CULTURAL EXCHANGE 



InterCamp (WWW) Organizacja sponsorująca: CIEE 



ISE (S.O.W.A.) (WWW) Organizacja sponsorująca: APEX USA 



ITC (WWW) 



JDJ (WWW) Organizacja sponsorująca: INTRAX 



Lingwist (WWW) Organizacje sponsorujące: CHI, Intrax, Into Ed Ventures 



Marko-serwis pracy (WWW) Organizacje sponsorujące: CIEE, CHI, Intrax, Into Ed Ventures 



Migacz Travel (WWW) Organizacje sponsorujące: CIEE, CETUSA 



OK-TOURS (WWW) Organizacja sponsorująca: CET USA 



Student Adventure (WWW) Organizacje sponsorujące: CHI 



Student Center (WWW) 



Studentpoint/Interexchange (WWW) 



Travelus (WWW) 

Organizacje sponsorujące: Ameritrex Work and Travel, Continental Staffing Services Inc., Intrax 



YES-Young Explorers Society (WWW) Organizacje sponsorjące: Intrax, Face the World 



YTP Youth Travel Polska (WWW) Organizacje sponsorujące: CHI, GeoVision 



Wagabunda (WWW)







"CET Poland" (WWW) Skupia Polskie firmy, które współpracują z CET USA Cześć z nich jest już wyżej wymieniona.

http://www.usa.info.pl/artykul_z_kim_na_wat.php

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEE to nie sponsor czy spolka z COUNCILem - oni tylko zalatwiaja oferty pracy w kasynach - z tego co wiem to wspolpracuja z CIEE i CHI. W polsce otworzyli wlasne biuro emakopol. Chyba tez wspolpracuja z BTC...

Trochę to zamotane...

Czy Fiendix słuchaj jest taka sprawa:

DEE dało pracodawcę ale o ile mi wiadomo DEE współpracuje z Emakpolem (wszystkie opinie jakie slyszłam o tym biurze są niezbyt pochlebne)

Czy w związku z tym co piszesz był by taka możliwość żeby np. zmienić sponsora np na CEE ??

Tak żeby się nie wkurzyli że im się marudzi, oczywiście:)

Z CEE współpracuje sporą ilością dobrych biur

P.S

Aguniu dziękuję Ci słonko za pozdrowienia a :piwo: wysuszymy nie jedno jak przyjedziesz do Wawki po wizę

Pozdrawiam Ciebie i wszystkich forumowiczów :heej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Polsce DEE i CEE funkcjonują jako sobne organizacje sponsorujące..

CEE współpracuje w weieloma innymi biurami, nie tylko z Emakpolem, a DEE, z tego co mi waidomo to tylko właśnie z Emakpolem.

Dlaczego tak motają????

Potem biedny student nie może spać w nocy, bo się zastanwia, co by tu zrobić żeby jechać z tym a nie z innym biurem.

Jak by nie było ceny programów (mimo tych samych sponsorów) są zróżnicowane. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEE dało pracodawcę ale o ile mi wiadomo DEE współpracuje z Emakpolem (wszystkie opinie jakie slyszłam o tym biurze są niezbyt pochlebne)  

Czy w związku z tym co piszesz był by taka możliwość żeby np. zmienić sponsora np na CEE ??  

Tak żeby się nie wkurzyli że im się marudzi, oczywiście:)

Z CEE współpracuje sporą ilością dobrych biur

P.S

Aguniu dziękuję Ci słonko za pozdrowienia a  :piwo: wysuszymy nie jedno jak przyjedziesz do Wawki po wizę  

Pozdrawiam Ciebie i wszystkich forumowiczów :heej:

DEE to posrednik - organizuje oferty pracy (tylko). Otworzyl biuro w polsce pod nazwa EMAKOPOL aby samemu "sprzedawac" te oferty. Jednak DEE nie jest sponsorem i musi wspolpracowac z ktoryms ze sponsorow aby moc wysylac studentów do swoich klientów (potrezbuje promesy wizowe). W zwiazku z tym wspolpracuje (z tego co wiem) z CHI i CIEE. Jednak EMAKOPOL nie sprzedaje chyba tak dobrze poniewaz DEE dal oferty pracy - nie sprzedane przez EMAKOPOL - BTCiowi (chyba) oraz jako ze wspolpracuje z CIEE i CHI - pewnie tez im dal aby Ci sprzedawali te miejsca w innych krajach. Jednak CIEE z tego co wiem nie udostepnia tych ofert w polsce. Tylko agenci autoryzowani przez DEE moga otrzymac ich oferty pracy w polsce.. Teraz YTP nagle ma te oferty wiec pewnie od DEE.

Mam nadzieje ze jasno. Jak masz jakies konkretne pytanie to daj znac..

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...