Skocz do zawartości

Organizacje sponsorujące z USA


agat

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Fiendix

Trochę to zakręcone... :smt013

Chodzi mi o to, czy jest jakaś możliwość obejścia tego Emakpolu (opinie o nich są nienajlepsze) , lub zamiany na jakieś inne biuro. Boję się że jak wpłącę pieniądze to wszystko stanie w miejscu, a Emakpol zacznie kręcić i przedłużać (tak piszą ludzie na forum)

Przypomnę tylko, że oferta pracy jest z DEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Fiendix

Trochę to zakręcone... :smt013  

Chodzi mi o to, czy jest jakaś możliwość obejścia tego Emakpolu (opinie o nich są nienajlepsze) , lub zamiany na jakieś inne biuro. Boję się że jak wpłącę pieniądze to wszystko stanie w miejscu, a Emakopol zacznie kręcić i przedłużać (tak piszą ludzie na forum)

Przypomnę tylko, że oferta pracy jest z DEE

Bozko,

1. O jakim programie mowisz?

2. Emakopol bardzo udanie wyslal w tym roku wiele osob na H2B, opinie zatem nalezy troche zweryfikowac. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozko,

1. O jakim programie mowisz?

2. Emakopol bardzo udanie wyslal w tym roku wiele osob na H2B, opinie zatem nalezy troche zweryfikowac. :lol:

ad 1. Mówię o internshipie

ad 2. No to trochę ich notowania poszły do góry, ale strach, że zaczną kręcić pozostaje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Fiendix

Trochę to zakręcone... :smt013  

Chodzi mi o to, czy jest jakaś możliwość obejścia tego Emakpolu (opinie o nich są nienajlepsze) , lub zamiany na jakieś inne biuro. Boję się że jak wpłącę pieniądze to wszystko stanie w miejscu, a Emakpol zacznie kręcić i przedłużać (tak piszą ludzie na forum)

Przypomnę tylko, że oferta pracy jest z DEE

Zapytaj sie w BTC - jesli oni wspolpracuja z DEE to nie powinno byc problemów...

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Bozko,

1. O jakim programie mowisz?

2. Emakopol bardzo udanie wyslal w tym roku wiele osob na H2B, opinie zatem nalezy troche zweryfikowac. :lol:

Z tego co wiem to w tym roku mieli tylko drobne opoznienia wiec rzeczywiscie jest lepiej - jednak w poprzednich latach co roku mieli problem - wiec dopiero po sezonie bedzie mozna weryfikowac opinie o nich...

F

PS co jest z tym wyjazdem do uk na dluzej? otwierasz własny biznes ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...