Skocz do zawartości

Rozmowa Z Konsulem


monka.g.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jestesmy w Polsce wiec bedzie rozmowa po polsku a jak wolisz po angielsku jesli sie dobrze czujesz

za to masz pewna rozmowe po angielsku na granicy w USA ale wtedy te znajome Ci moga pomoc w tlumaczeniu i rozmowie...

jak dzwonilas na infolinie to co Ci powiedzieli,ze masz isc sama na rozmowe czy tez z rodzicami?bo np 17-latkowie ida sami na rozmowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzwoniłam na infolinie to kobieta poinformowała mnie, w jakim terminie mam sie zglosic na rozmowe, jakie papiery ze soba wziac i to na tyle... (co do j. angielskiego to potrafie sie dogadać, ale wiadomo pewniej czuję się rozmawiając w jezyku ojczystym. Stąd to pytanie) ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak zmienisz paszport to pamietaj aby Ci tej wizy nie dziurkawili i jak sie przepisy nie zmienia to bedziesz mogla latac wtedy na 2 paszportach

do tego poczytaj dobrze o tym:

http://www.usa.info.pl/board/Ostrzezenie-D...ych-t12513.html

bo wystraczy ze bedziesz 1 dzien nielegalnie w USA i nie wjedziesz juz na tej 10-letniej wizie..to tak pisze na przyszlosc abys wiedziala co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...