Skocz do zawartości

Silver Bay Seafoods 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Też jestem ciekaw relacji :)

NA stronce Alaskawat jest już informacja:

Sezon Alaska 2010 dla Togiak Fisheries można zaliczyć do udanych. W ciągu pierwszego kontraktu uczestnicy otrzymali czeki o średniej wartości $3100. Najwyższy czek wyniósł $3500, najniższy $2700.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Też jestem ciekaw relacji :)

NA stronce Alaskawat jest już informacja:

Sezon Alaska 2010 dla Togiak Fisheries można zaliczyć do udanych. W ciągu pierwszego kontraktu uczestnicy otrzymali czeki o średniej wartości

$3100. Najwyższy czek wyniósł $3500, najniższy $2700.

Ci najlepsi chyba materace do spania mieli przy linii produkcyjnej. :) Po 10-12h dziennie orka, "fajnie". Nie lepiej się do jakiegoś kasyna próbować wbić ? (no i nie na Alasce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zastanawiam się nad wyjazdem na Alaskę z biurem pana Pawła Kosickiego. Wiecie coś na jego temat? To uczciwy człowiek? Zależy mi na wyjeździe głównie ze względu na możliwość podróżowania. Chciałabym zwiedzić nie tylko Alaskę, ale również pozostałe stany. Czy ktoś z Was odbył taką wyprawę? Można to zrobić za otrzymane wynagrodzenie? Zastanawiam się też, czy jest możliwość mieszkania w pokoju dwuosobowym z partnerem/partnerką. Wybieram się z chłopakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...