Jump to content

Recommended Posts

Mam wazne pytanie! moze wam sie wyda głupie, ale dla mnie wszystko jest teraz wazne bo za 5 dni jade po wize :blink: chodzi mi o opłate za wize. Na stronie napisali zeby zaplacic to przez poczte polska. No wiec poszlam na poczte i zrobilam przelew z ta taka czerwona karteczka ;) a po fakcie odkrylam ze na stronie byl taki jakby formularz do wypelnienia na poczte specjalny z ambasady i teraz sie zastanawiam czy ta moja czerwona karteczka moze byc czy to nie przejdzie? pieniadze zostaly wyslane w sumie...AHA I jeszcze jedno w sumie wazne pytanie... jak dzwonilam i umawialam sie na rozmowe z konsulem to babka strasznie szybko mowila umowila mnie na 9 rano i nie wiem czy dobrze uslyszalam ale mowila cos ze albo mam byc 2 godziny wczesniej albo mam na to zarezerwalac 2 godziny... i teraz nie wiem czy mam przyjsc 2 godz wczesniej zeby przebyc ta ciezka droge do okienka ;) czy byc tak jakos o 8:40....POMOCYYY!

Link to comment
Share on other sites

Ta kartka z poczty wystarczy. Tylko z tego co pamiętam, to oni tam wymagają jakiegoś konkretnego wypełnienia tej karteczki...

A co do wizyty w ambasadzie- bądź na tą godzinę, na którą się umówiłaś. Możesz być wcześniej, ale nie ma takiego wymogu. Pobyt w ambasadzie może Ci faktycznie zająć 2 godziny, choć ja bylam niecałe pół godziny:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...