Skocz do zawartości

Zmiana Community College W Trakcie Studiow


Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy w trakcie studiow (Associate of Arts) mozna zmienic Community College na inny (w tym samym stanie), np po danym semestrze?

2. Czy w praktyce jest z tym duzy problem czy szkoly wspomaga takich proces?

3. Czy takie migracje sa powszechne czy to raczej fanaberia? Wiem ze migracje CC > 4-letni university sa czeste, ale to juz po degree.

Z gory thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas raczej nie bylo z tym problemow, ale ostatnio ze wzgledu na kryzys budzetowy w Kalifornii sa oglomne ciecia na edukacje i jak jestes w jednej 4-letniej szkole to zapomnij ze ja zmienisz, bo jestes na liscie dopiero po ludziach transferujacych z CC i po tych co wlasnie ukonczyli HS, a w zwiazku z tym ze w tym roku po raz pierwszy od wieeeelu lat nie bylo naboru na semestr wiosenny na jesienny bedzie dwa razy tyle studentow, wiec moze byc ciezko. Wez pod uwage ze mowie o uniwersytetach. CC tez sa ostanio zapchane, ale pewno nie az tak zeby nie przyjmowali, bo w takiej sytuacji bedzie to nie tyle transfer co po prostu zapisujesz sie do szkoly na zasadach ogolnych, tak jakby byla to pierwsza szkola, tyle ze Ci przepisza klasy ktore juz zrobiles w innej szkole. Znam ludzie ktorzy takie cos robili, tutaj co chwile sie ktos przeprowadza czy cos, wiec jakis czas temu na pewno sie dalo, teraz nie dam sobie nic uciac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, czyli jak widze - zycie pokaze

mam nadzieje ze nie bede mial takiej koniecznosci, bardziej to traktuje jako ratunek by nie wladowac XXXXX $ w bloto i zalowac przez cale 2 lata...

dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...