Skocz do zawartości

Co za organizacja! - Camp America


karla

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na te oferte pracy od stycznia i juz mnie to strasznie denerwuje ! gdy probuje sie czegos dowiedziec to dostaje odpowiedzi abym uzbroiła sie w cierpliwość ! nawet nie moga mi napisać do kiedy mam czekac a ja nie chce dowiedzieć sie w czerwcu ze nie mam pracy i [beeep] ze wszystkich planów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna jesteś, wiem ile to nerwów, bo znajoma jedzie z Camp America i nie ma jeszcze przydzielonego miejsca na obozie.Codziennie tez loguje sie na stronie CA i codziennie widzi ta sama informacje o braku placementu. Szkoda, ze przez to nie wie na co ma sie nastawiać i czy myśleć o wyjeżdzie do Stanow bo juz polowa kwietnia a tu nic. Mam nadzieje ze moze Cie to pocieszy, ze nie jestes sama w takiej sytuacji...Moze skontaktuj sie ze swoim konsultantem, popros zeby sprawdzil co dokladnie sie dzieje z Twoja aplikacja, czy ktos ja juz ogladal itp ( konsultanci powinni miec dostep do dokladnych informacji). Ja na szczescie mam prace na obozie, ale zalatwialam na targach wiec to co innego

Bedzie dobrze, nic sie nie martw :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie powinnas sie tak ekscytowac primo i nie obrazac z gory ludzi. po drugie moja droga poszukaj troszke winy u siebie; mianowicie:

-Słabo wypełniony wniosek

-Słabe referencje

-WAŻNE! Jezeli wytyczyłaś jakieś restrykcje (tzn. nie chcesz pracować np z Żydami (ok. 80% campów!)) to mała szansa na zakwalfikowanie się.

-Ciekawa jest również ocena konsultanta (To tez sie liczy)

-Znajomość angielskiego (nie chodzi o to zeby na camp wyjechaly osoby z przysłowiowej łapanki!)

Jeżeli nadal uważasz na 100% że miałaś wszystko świetnie wypełnione to są dwie możliwości:

1. miałaś pecha i odrzucili na dalsza kupke twoje podanie w U.K.

2. limit miejsc został zapełniony (nawiązuje do restrykcji)

Pomyśl nad tym. Pozdrawiam i życze powodzenia.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej to mnie denerwuje to ze gdy probuje sie czegos dowiedziec nikt mi nie potrafi udzielic informacji , rozmawaiałam ze swoja konsultantka , ona dowiedziała sie tylko tyle ze moje papiery zostały wysłane 7 lutego do USA .Ze strony konsultantki to tyle bo powiedziała ,ze nic wiecej nie może zrobić ani niczego wiecej sie dowiedzieć .Co do wypełnienia aplikacji i refernecji ,to mysle ,,ze byly bardzo dobrze wypełnione . Gdyby przynajmniej ktos mogł mi udzielic informacji do kiedy mam czekać albo dlaczego to tak długo trwa to przynajmniej bym wiedziała na czym stoje , wogóle mi to nie pasuje że dowiem sie tydzien przed wyjazdem i nawet nie biore tego po uwage bo przeciez w tydzien nie załatwie wszystkich formalnosci związanych z campem i wiza ,pozatym gdybym teraz wiedział co i jak ,moze udałoby mi sie wyjechać do Stanów w jakis inny sposob a nie przez to głupie Camp America. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby przynajmniej ktos mogł mi udzielic informacji do kiedy mam czekać albo dlaczego to tak długo trwa to przynajmniej bym wiedziała na czym stoje

Obawiam sie ze nikt nie jest w stanie powiedziec Ci tego, co chcialabys uslyszec...Na pewno musisz czekac do czerwca, w lipcu juz bedzie sprawa rozwiazana. Poza tym slyszalam, ze Amerykanie lubia zostawiac wszystko na ostatnia chwile. Niestety biuro CA nie daje 100 % pewnosci ze kazdy znajdzie zatrudnienie na Campie. Nic Ci nie pozostaje jak cierpliwie czekac i sprawdzac swoj status na stronie camp america codziennie kolo godz 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogóle mi to nie pasuje że dowiem sie tydzien przed wyjazdem i nawet nie biore tego po uwage

karla- a poczytalas sobie umowe z Camp America?! nigdzie nie jest napisane,ze nie mogą Cie powiadomic tydzien przed wylotem!(o ile sie ma juz zalatwione wizy)Ich obowiązkiem jest znalezienie dla Ciebie miejsca pracy-a mają czas do końca czerwca, a co Tobie się podoba,czy nie-to już ich chyba nie obchodzi. POdpisując z nimi umowę trzeba było się nastawić, że taka sytuacja, też moze byc..i nie wszystko od razu bedziesz miała jak na talerzu.

ja rozumiem, że się niecierpliwisz, ja również, bo nie mam jeszcze papierów do wizy(a Placement dostałam 15 lutego!),ale uzbrój się w cierpliwośc.poza tym- jeslibyś miała dobre i bardzo dobre referencje- dostałabyś PLacement Guarantee Letter- powiadomienie o tym,ze na pewno dostaniesz miejsce,i mozesz zalatwiac inne sprawy.jesli tego nie dostałaś..a wysyłałaś ponad 2 miesiace temu..to..ja bym się na wyjazd nie nastawiała na Twoim miejscu. Może sie myle,i bedzie wszystko dobrze- za co trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tissaya...ale ja pocieszylas !!!! troche przesadzasz mowiac ze toim zdaniem na wyjazd Karla lepiej niech sie nie nastawia!!!!!!!bo to totalna bzdura!!!!! wiele osob nie dostalo do tej pory papierow.... teraz jest bardzo goracy okres ale wszytsko rozwiarze sie w ciagu kilku dni jestem pewna. A tak swoja droga szkoda ze nie wybralas sie Karla na targi pracy w warszawie lub krakowie, tam wybralabys sobie pracodawce sama. Daj znac jak bedziesz cos wiedziala i badz dobrej mysli!!!

Mam pomysl jak pszyspieszyc twoja sprawe, odezwij sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,no-fakt-przesadziłam..

sorry karla :D

karolina-masz racje- jest teraz gorący okres..a na stronie camp america,czytalam ze do 22 kwietnia jeszcze przyjmuja zglosznia,takze..

karla-na pewno coś się znajdzie.

btw-jedziesz z camp america czy resort america?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...