Skocz do zawartości

Co za organizacja! - Camp America


karla

Rekomendowane odpowiedzi

aha,no spoko- z tego co wiem tylko AIFS organizuje Camp America- ale moge sie mylic.to raz..dwa- sprostowanie do mojego wczesniejszego postu- a propo tego, że na Twoim miejscu nie liczyłabym na wyjazd. podtrzymuje moje zdanie..a dlatego, że dowiedziałam sie jednej rzeczy:

wszyscy aplikanci,ktorzy zlozyli aplikacje do końca stycznia, powinni do końca marca dostać przynajmniej placement guarantee letter,lub tez placement'a jesli mieli bardzo dobre i dobre referencje.

Jesli nie dostali takich dokumentow,to sa aplikantami,ktorzy mieli slabe refernecje, i na wiadomosc o pracy,moga czekac nawet do konca wrzesnia.

jedno ale- moglas miec dobre refernecje,ale konsulant przeprowadzajacy z toba rozmowe,nie ocenil Cie dość wysoko-wiec to tez wplywa na ogólną ocenę Twojej osoby.

takiej informacji,udzielila Pani moejj kolezance,kiedy dzwonila z zapytaniem co to jest placement guarantee letter, do Warszawy.

Moim zdanim,karla,raz:uzbrój się w cierpliwość, dwa: pomysl nad mozliwoscia spedzenia wakacji w inny sposob, trzy: juz we wrzesniu aplikuj do programu.

Poza tym,nie dowiedzialabys se tydzien przed wylotem,ze masz prace,poniewaz, formalnosci zw z wysylaniem wszystkich dokumento oraz otrzymanie wizy trwa ponad 2 miesiace..wiec, jesli jeszcze niczego nie dostalas, a wposminalas,ze dopiero otrzyalas tylko presonal profile..no to..przed Tobą bardzo długa droga.

Tak czy siak,życze powodzenia i mam nadzieje,ze sie wszystko wyklaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinnaś się dowiedzieć dlaczego nie otrzymałaś placement guarantee letter? ponieważ bez tego nie możesz starać się o wizę . A co do miejsca na campie, to znam ludzi, którzy polecieli do stanów i dopiero w NY "poupychali"ich po różnych campach :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placement guarant. dostają tylko i widocznie osoby z rewelacyjnymi referencjami, wiem cos o tym bo ja podobniez :D mialem swietne (slowa konsultantki) mimo to dostalem odrazu przydzial na kamp :D z czego jestem zadowolony. aha i jeszcze jedno, jak wiesz jest juz pozno i powinnas sie nastawic na inna forme spedzania wakacji. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...