Skocz do zawartości

SEVIS- pytanie o zakres kontroli.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Staram się o wizę J-1. Interesuje mnie w jakim zakresie są zbierane informacje o kadydatach do WaT. Interesuje mnie w szczególności kwestia zaleglości podatkowych. Mianowicie w 2003 r bylem na WaT i przez miesiac pracowalem nie odprowadzajac podatku dochodowego(mysle ze chodzi o kwote rzedu 200$). Pracodawca znal moj Social Secur.Nr. ale umowa byla taka ze sam sie rozliczam. No i ja tego nie zrobilem. Teraz zastanawiam sie czy SEVIS zajmuje sie taką kontrolą.

Wprawdzie moj agent z WaT poinformowal mnie ze DS2019 juz mi wystawiono i lada dzien przysla to zastanawiam sie czy takie informacje może posiadać konsul z ktorym sie niedlugo spotkam.

Bardzo proszę o informacje, wiem, że pytanie jest dosc szczegolowe ale może ktoś się w tych klokach orientuje....

Pozdrawiam

Tomek z Gdyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie w jakim zakresie są zbierane informacje o kadydatach do WaT. Interesuje mnie w szczególności kwestia zaleglości podatkowych. Mianowicie w 2003 r bylem na WaT i przez miesiac pracowalem nie odprowadzajac podatku dochodowego(mysle ze chodzi o kwote rzedu 200$). Pracodawca znal moj Social Secur.Nr. ale umowa byla taka ze sam sie rozliczam. No i ja tego nie zrobilem.

Nie masz sie czego obawiac... Jak rozumiem nie pozostawiles po sobie sladow tej pracy. :lol: Spokojna zatem glowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...