Skocz do zawartości

Transfer Z Community College Na Uniwersytet


Rekomendowane odpowiedzi

Kara_kc a co robiłaś , żeby dostać sie na ta prestiżowa uczelnie ? Jakie miałaś wyniki testów, pisałaś esseye ?

A co najwaleczniejsze jak z Pomoc Finansowa ?

Wiem, ze NU jest jedna z najlepszych szkol, tylko chyba nie zatwierdza moich kredytów. A do wieczorowej dla dorosłych nie chce chodzić, tak jak mówicie to inna bajka.

Żeby mnie przyjęli na NU to nawet wsumie mogę sie uczyć 4 lata heh, tylko jakbym dostał Pomoc Finansowa .

Ja jestem na poziomie graduate a konkretnie phd i tutaj wiekszosc uczelni zapewnia finansowanie kazdemu. dostac sie nie bylo tak latwo i generalnie mysle ze maialam duzo szczescia. na moj "rok" dostało sie jedynie 16% aplikantow. u mnie trzeba bylo miec zdane GRE na poziomie 1300 za oba testu w sumie (o ile dobrze pamietam), byl eseje (chyba 2), cv +publikacje, konferencje itp, listy rekomendacyjne no i najwazniejsze interview. O dziwo zaakceptowali moje suplementy licencjata i mgr z Polski bez koniecznosci robienia ewaluacji. wystraczylo im ze moja polska uczelnia wydala mi te suplementy po angielsku i tyle. generalnie wszystkie te informacje nie przydadza ci sie teraz bo na poziom undergad sa zupelnie inne wymagania. a i wtedy pomoc tylko dla najwybitniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...