Skocz do zawartości

czas wolny


Rekomendowane odpowiedzi

czy istnieje coś takiego jak czas wolny od pracy? :wink:

rozumiem,ze to zale?y od podejścia i ile sie pracuje, ale co w takim czasie wolnym najczesciej robiliści?? czy istnieje takie zjawisko jak integracja pracownicza? :)

tak w sumie dobrze na wszystko sie przygotowac... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mia3am troche czasu wolnego, który spedza3am g3ównie z wspó3pracownikami, bo trafi3am na ludzi m3odych i szybko sie z?yliśmy. Co robiliśmy? Wypady do kina, knajpy, na imprezy, czy choaby zwyk3a nasiadów nad basenem :) Wracam do nich ju? za dwa miesiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracowa3em w Six Flags Magic Mountain. Do parku zawsze wchodzisz wejściem pracowniczym (w sumie to dopiero po 2 miesiącach pracy poszed3em z ciekawości zobaczyc jak wyglądają kasy i wejście dla gości :) ), wiec mo?esz przyjśa w wolny dzien, przed pracą lub zostaa po pracy i dowolnie korzystaa z atrakcji. Mo?esz mi jednak uwierzya, ?e raczej nie bedzie ci sie chcia3o :)

Rzeczywiście po jakimś okresie pracy mo?na by3o dostaa bilet dla osoby nie zatrudnionej w parku. Polacy jak to Polacy sprzedawali te bilety przed kasami ;) W Stanach oczywiście taki podejście do sprawy nie jest normalne, dlatego s3ysza3em, ?e czesto wygląda3o to ?a3ośnie, gdy Amerykanin olewa3 kolesia z dziwnym akcentem, który chcia3 mu sprzedaa "pewnie podrobiony" bilet. Ale nie o tym by3a mowa.

Raz w sezonie park zamkneli o 18 i zrobili impreze dla pracowników. Fast food-y i atrakcje obs3ugiwa3o kierownictwo parku, a reszta bawi3a sie do woli. Super sprawa ;)

Generalnie jeśli nie dostaniesz nadgodzin, to pracujesz 8h dziennie, a potem robisz co chcesz. W koncu to nie obóz tylko normalne ?ycie :lol: W dni wolne ka?dy stara3 sie zorganizowaa jakąś ekipe i pozwiedzaa coś ciekawego. W normalne dni w czasie wolnym najpopularniejsze by3o opalanie sie na basenie i wyczekiwanie w kolejce do Internetu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...