Skocz do zawartości

czas wolny


Rekomendowane odpowiedzi

rasizm w USA to temat tabu (g3ownie w stosunku do afroamerykanow). Musisz strasznie zyskac zaufanie bialych amerykanow, zeby wyrwalo im sie cos brzydkiego na temat afroamerykanow (tej nazwy sie trzymaj ewentualnie uzywaj black). Nie uzywaj slowa nigger, bo to jest bardzo obrazliwe (i co na to nasz Murzynek Bambo). Ale ogolnie jak tam bylem sporo czasu to wyczulem pewna niechec w stosunku do black people (od znajomych uslyszalem juz obrazliwe epitety), a rasizm w odwrotna strone to rzecz normalna. Meksykanczycy (i in. Portorykanczycy itp.) moze sa troche gorzej traktowani ale czarny moze wszystko. Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem...ja mam niekoniecanie dobre wspomnienia z Afroamerykanami, jak to napisa3eś,,ale z Francji, wiec moze lepej u?ya tu określenia z czarnymi....

a tak odchodząc od tematu...co z klubami?? wiem,?e od 21,,,a jak to wygląda w NY??- Mancir ju? nie w Sandusky :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie od 21 lat w NY tez. I zadna legitymacja nie wystarczy. Konieczne prawo jazdy amerykanskie (polskie papierowe i to miedzynarodowe mozna do kosza wyrzucic) lub paszport. Fakt ze w NY raz udalo mi sie kupic piwo bez paszportu ale uznaje to raczej jako wypadek przy pracy a nie jakas regule czy szanse. Pozdrowienia :o

P.S. O Sandusky juz wiesz wszystko :lol: ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz..jeszcze nie wszystko... :wink: jak jeszcze na coś wpadne a propo Sandusky, napewno dam znaa :o

a co do klubów w NY, to 1.10 koncze 21 lat i wtedy bedziemy prawdopodobnie w NY- tak chcia3abym sobie tego dnia, skoro ju? trafi3am do USA wyjątkowo obejśa my birthsday :lol: i pomyśla3am o jakimś klubie w NY..mam nadzieje, ze moje świe?o upieczone 21 nie bedzie sta3o na przeszkodzie:)

mancir a Ty w tym roku te? wybywasz za ocean?? :wink: moze do Sandusky? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz, ze bez paszportu bedzie bardzo ciezko gdziekolwiek wejsc czy kupic piwo ale chyba musi byc jakis inny dokument, ktory uznawany jest w usa. Paszport zgubisz i bedzie bieda. Prawojazdy znowu nie kazdy bedzie wstanie wyrobic. Czy naprawde sa tam takie problemy z tym wszystkim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde sa tam takie problemy z tym wszystkim?

No nie wiem czy to sa takie wielkie problemy? Musisz miec przy sobie jakis dowod stwierdzajacy tozsamosc i tyle (w Polsce tez), a ?e legitymacje mozna podrobic to juz wola dmuchac na zimne. Jakby wpadl taki bramkarz, ze wpuscil nieletniego to mialby ogolnie rzecz mowiac przechlapane. Kumpel probowal kiedys z kserem paszportu chodzic :lol: , z tego samego powodu co ty (ze boi sie zgubic) i o dziwo raz go wpuscili. Ale w inne wypady musial biegac z powrotem do domu po paszport jesli chcial z nami wejsc.

Nie wiem moze uznaja teraz polskie prawko to plastykowe, ja mialem papierowe wiec zawsze sie ze mnie smiali :oops: . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...