Skocz do zawartości

zerwanie umowy


karla

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy moze ktos wie jak to jest w Camp America z zerwaniem umowy ,tzn czy mozna zrezygnowac z tego programu , jesli jeszce nie otzrymało się pracy .I czy mozna zrezygnować z otrzymanej oferty , mi konsultantak powiedziała że tak ; ale chciałabym sie upewnić ,moze ktos miał taka sytuacje , dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy moze ktos wie jak to jest w Camp America z zerwaniem umowy ,tzn czy mozna zrezygnowac z tego programu , jesli jeszce nie otzrymało się pracy .I czy mozna zrezygnować z otrzymanej oferty , mi konsultantak powiedziała że tak ; ale chciałabym sie upewnić ,moze ktos miał taka sytuacje , dzieki za odpowiedz.

Przeciez umowa ma to do siebie, ze okresla warunki rezygnacji. :roll: Co masz w umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz że to napisze ale po wszystkich Twoich postach na tym forum ( a dość często się udzielasz) to wydajesz się być trochę niepoinformowana jak na osobę która podpisała umowę z Camp America i chce jechać do Stanów. A może zakładasz te tematy żeby cos sie działo na forum?...Sorry ale rozwalaja mnie pytania w stylu

mam pytanie czy moze ktos wie jak to jest w Camp America z zerwaniem umowy ,tzn czy mozna zrezygnowac z tego programu , jesli jeszce nie otzrymało się pracy

Oczywiscie ze mozna zrezygnowac, przecież nikt Cie nie zmusi zebys tam jechala, ale musisz sie liczyc z tym ze stracisz wplacone pieniadze. Zwróca Ci je tylko w przypadku jezeli rezygnacja jest w wyniku wypadku losowego np śmierc kogoś z rodziny, wypadek, choroba itp ale musisz to udokumentowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...