Jump to content

Linie lotnicze AUSTRIAN !!!!!!!!


Recommended Posts

Siema !!!!!!!!!!!!!!

Mam pytanie czy lecial ktos liniami lotniczymi AUSTRIAN ????

Chcialbym sie dowiedziec jak duzy i ile kg mona miec bagazu i wogole jak jest z jedzeniem czy jestescie zadowoleni z tych lini lotniczych.

Razem ze znajomymi lecimy 7 czerwca z Warszawy. Jak ktos tez leci niech da znac gg:3534910

Pozdro :D

Link to comment
Share on other sites

Chcialbym sie dowiedziec jak duzy i ile kg mona miec bagazu

"Podczas podróży do USA i Kanady maksymalnie dopuszczalne są 2 sztuki bagażu ważące nie więcej niż 32 kg każda. Opłaty za nadmierny bagaż należy uiścić przed odprawą przy stanowisku z biletami."

"W zasadzie im mniej bagażu pasażer zabierze do samolotu, tym wygodniejszy będzie jego lot! Pojedynczy podręczny bagaż może mieć wymiary 55 x 40 x 23 cm oraz ważyć maksymalnie 8 kg. Wymiary bagażu podręcznego będą sprawdzane przez pracowników służb zapewniających bezpieczeństwo za pomocą urządzenia do mierzenia bagażu podręcznego.

Tutaj podajemy ile bagażu podręcznego można wziąć ze sobą:

Pasażerowie klasy biznes: 2 sztuki bagażu, pierwsza ważąca do 8 kg, a druga do 4 kg.

Pasażerowie klasy ekonomicznej: 1 sztuka bagażu do 8 kg.

Gdyby Państwa bagaż podręczny nie został przyjęty przez obsługę lotniska ze względu na przekroczenie tych standardowych wymiarów, zwrócimy się do Państwa z prośbą o przedstawienie spornego przedmiotu przy jednym ze stanowisk odpraw Państwa linii lotniczych. Takie postępowanie umożliwia nam utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa na pokładzie samolotu i pomaga umieścić pasażerowi jego bagaż podręczny w kabinie.

Zalecamy, aby w swoim podręcznym bagażu posiadać następujące rzeczy:

paszport i jakikolwiek drugi dokument identyfikacyjny, wizę (gdy jest wymagana), międzynarodowy paszport szczepień oraz zaświadczenia o międzynarodowych ubezpieczeniach zdrowotnych, dokumenty podróżne (bilety, rezerwacje, i t.d.) drobne pieniądze i karty kredytowe, przybory toaletowe, kosmetyki, długoterminowo przyjmowane leki, coś do czytania i słownik/rozmówki na podróż, coś do pisania.

Ze względów bezpieczeństwa nie można przewozić w podręcznym bagażu ostrych przedmiotów (noże, nożyczki, pilniki do paznokci, itp.). Austrian Airlines nie biorą odpowiedzialności za przedmioty usunięte z bagażu pasażerów."

Zrodlo: http://www.aua.com/pl/pol/about_flight/pre...ration/luggage/ :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pierwsza sztuka: (suma wys/dl/szer): 158cm, a druga sztuka 140cm - tak sie mowi oficjalnie. a w rzeczywistosci sie na to nie patrzy - bo nikt tego nie mierzy....

pamietaj, zeby nie przekroczyc limitu 32kg na 1 bagaz!!! - jezeli masz np 40kg rzeczy, to wez 2 walizki - nie pakuj tego wszystkiego do 1 walizki, pomimo ze masz pozwolenie na 64kg.... - widzialem jak jedna babcia dostala tak oplate $100 za to ze miala chyba 36 czy 38kg w 1 walizce - a nie rozlozone na 2.... tzn to tez zalezy od skrupulatnosci osoby odprawiajacej - bo wiele z nich nie zwraca na to uwagi, ale przezorny zawsze ubezpieczony ;-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...