Skocz do zawartości

Wizaaaaaaaaaa


adka0401

Rekomendowane odpowiedzi

To juz chyba moje ostatnie pytanie na forum bo jestem totalnie wykonczona cala ta sytuacja z wizami ! Staralam sie 2 razy, turystyczna ( brak wiezi z krajem ) i studencka ( nie wierzymy ze jedziesz do szkoly ( i nie wazne ile juz kasy na to stracilam, chcialam poprostu byc z moim chlopakiem i isc do szkoly zeby rozmawiac z nim bez zadnych barier )

Moj chlopak pojechal teraz na 6 tyg do stanow , mieszkamy razem w Berlinie, ja narazie ucze sie tutaj jezyka niemieckiego i angielskiego. Jest mi strasznie ciezko bez niego i jestem na siebie zla ze sie bardziej w konsulacie nie postaralam. Nie mam juz najmniejszej ochoty jechac tam kolejny raz ale wiem ze moj chlopak chce odwiedzac rodzine a ja juz nie chce sie z nim rozstawac. On pracuje dla firmy ze Szwecji , mniej wiecej co 2-3 miesiace wyjezdzamy w zwiazku z jego praca po calej europie i swiecie.

O nastepna wize chcialam sie starac na boze narodzenie , jesli nie to w nastepne lato.

Pomocy, jaki typ wizy mialabym szanse dostac? Jak udowodnic konsulowi ze naprawde nie zalezy mi zeby tam mieszkac, przeciez jakbym chciala moglabym sie starac o wize narzeczenska ... Przeczytalam juz chyba wszystko co tylko moge

To nie sprawiedliwe, ze musimy sie prosic o wizy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak,nie bedzie wiz to kazda osobe wpuszcza na teren USA ,,moze poczytaj o tym co sie dzieje z Kanada jak nie mozesz wjechac na teren Kanady bo cos nie pasuje,cos nie gra a wtedy jak byly wizy do Kanady to kosztowalo tyle co wiza plus podroz a nie np ponad 2 tys zl..

Jak bedziesz sie dlugo uczyc jezyka w Niemczech to tam mozesz podejsc po wize ale jesli bedziesz sie dlugo uczyc

A jaka wize masz sie starac,tutaj masz wykaz wiz niemigracyjnych:

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...rie-wizowe.html

np jak ktos jest studentem to moze jechac na work i travel,camp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tyle ze ja juz czytalam o tych wizach ...

Wiesz, wydaje mi sie ze to juz jest troche przereklamowane ze " O zniasa wize to pojedziemy do pracy " ok moze i polacy wyjezdzaja do pracy ale nie sadze zeby sie od razu na USA rzucili , dolar stoi slabo i na dluzsza mete to by nie funkcjonowalo. Kiedys moze tak, teraz jest inaczej.

Jest to jedyny kraj chyba gdzie tak ciezko dostac wize.

OK, moga byc wizy ale dlaczego tak ciezko je dostac :/ W moim przypadku dobrze wiedza ze moge wziasc slub ale wtedy bede musiala tam zostac troche ... A nie chce , chcialabym tylko odwiedzic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to wiesz ze nie chcesz ale Oni widac wiedza swoje

to tak jak komus mozesz mowic ze jestes inna a i tak duza czesc osob mysli swoje i jak tutaj zyc?a do tego jak zobacza co sie dzieje po wyladowaniu w USA to masz odpowiedz dlaczego tak czasami jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...