Skocz do zawartości

16 Godzin W Nyc


orchidea04

Rekomendowane odpowiedzi

Lecę 8 sierpnia na US Virgin Islands z przesiadką w NYC. Ląduję o 16:00, a samolot do Charlotte Amalie mam następnego dnia o 8:10. Mam zatem 16 godzin (a w zasadzie pewnie mniej bo licząc immigration i wszystko inne będzie pewnie z 14) w Big Apple. Nie chcę iść do hotelu więc poradźcie mi co można przez te kilkanaście godzin zrobić? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pewnie wziął taksówkę do Av. A i 6th str.,usiadł bym w "Sidewalks cafe" zjadłbym porządny posiłek ,przesiedział do 21-22, póżniej, bym popłynął , do 6 rano pewnie bym zaliczył ,

"Cameleona" ,pare okoliczny barów i afterhours , "Save the Robots" i ok. 6rano taksówka z powrotem na JFK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówił o obowiązkowej masakrze. Szkoda być w NYC i nic nie zobaczyć. Można pojechać sobie do Manhattanu, np. pochodzić po Soho; dużo fajnych sklepów, galerii, restauracji.

Udać się uptown( ja bym wolał stronę zachodnią "uptown west" ) przejść się wzdłuż Columbus Ave., Central Park west, póżniej spacerkiem przez Central Park (oby nie nocą) do 5th Ave.

przejść piątą aleją do Rockefeller Center. W nocy muzea są zamknięte, Broadway -też zbyt póżna pora i nie temat na paręnaście godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Udać się uptown( ja bym wolał stronę zachodnią "uptown west" ) przejść się wzdłuż Columbus Ave., Central Park west, póżniej spacerkiem przez Central Park (oby nie nocą) do 5th Ave. "

Rozumiem, że nocą w CP niebezpiecznie ? Jak Ci się uda to możesz pójść na legendarych New York Yankees (baseball) wieczór zajęty, conajmniej pół, zależy o której i czy tego dnia mecz. :)

Dodane: Możesz też zajrzeć do Broadway Theatre, przecież w Nowym Jorku prawie cały czas są jakieś premiery filmowe, tudzież spektaktli teatralnych.

Do galerii sztuki raczej nie zajżysz, bowiem są one głównie do 5/6 p.m.

Ale napewno coś znajdziesz, to Nowy Jork - "City That Never Sleeps".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...