Skocz do zawartości

Koszty Rozmów Do Polski Z Komórki


jaruś

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Forumowicze,

Wyjeżdżam w sierpniu do Kalifornii. Otrzymałem smsem z Plusa informacje na temat stawek połączeń komórkowych z USA do Polski i ... zdębiałem. Jakiś koszmar w okolicy 12 złotych za minutę i 3 złote za smsa. Czy znacie może jakieś inne, tańsze sposoby komunikacje przez komórkę z USA do Polski? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WItam

Rzeczywiscie dzwonienie z USA do Polski troche kosztuje. Najlepiej jednak jak bys mial polaczenie z internetem to wtedy by bylo znacznie taniej. Po pierwsze moglbys rozmawiac przez skype, a jezeli w domu nie moga sie tak laczyc to polecam program VoipCheap. Instalujesz, uzupelniasz konto za 10$ i mozesz do polski dzwonic przez 3 miesiace za darmo!! (na stacjonarne), poza tym jeszcze inne kraje (USA na komorki i stacjonarne za darmo). Sam go uzywam od ok 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można też ogarnąć temat odwrotnie. Firma UPC w Polsce oferuje plan taryfowy, w którym rozmowy z większością krajów UE, całą Polską i USA są wliczone w abonament, a więc można rozmawiać do woli. Niby na stacjonarne linie tylko, ale dzwoniąc do USA na komórkę nic nie płacimy, a tylko odbiorca płaci jak za rozmowę lokalną. Mnie ta taryfa kosztuje 50zł miesięcznie i gadam z USA bez przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...