Skocz do zawartości

obrona pracy mgr


Rekomendowane odpowiedzi

hej

ja wiem ze temat pewnie był juz wałkowany

ale mam problem, myslalam ze go nie bede miec, a mimo to sie przydarzy:))

otoz jak bede szla do ambasady to w tym czasie bede sie bronic, no nie w tym samym dniu:))

ale nie bede miec indeksu na okolicznosc wizyty w ambasadzie, czy oni sie moga doczepic do tego? zaswiadczenie jakies z uczelni wystarczy?

co radzicie? jak to rozwikłac? staram sie o wize J1 - internship

dzieki

karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wypożyczyć indreks.

Mam ten sam problem, nie chcą mi oddać indeksu.

Podobno będę mogła go dostać dopiero po obronie. Tylko, ze on mi teraz potrzebny! :?

Ale podobno będę mogła go wypożyczyć, po to żeby iść do ambasady.

Co gorsza, wizytę w ambasadzie mam już we wtorek a w poniedziałek ma dopiero być ta babka, która się tym zajmuje.

Mam nadziejże że załatwi mi to od ręki, i że nie będę musiała przekładać wizyty w ambasadzie, lub albo, co gorsza, nie dostanę wizy przez to, że nie miałam ideksu.

pozdrawiam

Bożka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej byłam w tej samej sytuacji ...ale index wypożyczyłam na jeden dzień z dziekanatu ... po prostu poproście kobiete w dziekanacie żeby wczesniej zliczyła wam średnią (bo to po to zostawia sie index w dziekanacie przed obrona) i wtedy będziecie mogły go sobie wziąć na troszkę bez problemów

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajko, a ile trwało załatwienie tego wypożyczenia? Czekałaś na to, żeby Ci dali indeks czy dostałaś od ręki?? Ja tak naprawdę nie mam za dużo czasu:): jeden dzień:D:)

Musiałaś pisać jakieś podanie czy coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na intershipa mozesz jechac do rok od momentu skonczenia studiow. Indeks jest niezbedny na w&t.  

To zalezy. :roll: :roll:

Pewnie lepiej by bylo miec ten indeks, ale nie znam tej kwestii od strony praktycznej. :oops: Wierze jednak, ze dobrzy ludzie na uczelni "wypozycza" Ci indeks na czas wizyty. Czy bedzie koniecznie potrzebny? Nie wiem... Teoretycznie nie powinien - ze wzgledu na to, ze InterNship jest nie tylko dla studentow. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indeks dostałam od ręki tylko zostawiłam taka karteczkę że go sobie wypozyczam (wcześniej uprzedziłam kobiete że będę chciała go wziąść na 1 dzień) ... u mnie bez problemu ale ja mam fajny dziekanat :D ... sadzę że indeks jest potrzebny bo przed obroną to my nie jesteśmy jeszcze studentami i nawet w papierach ds 156 wypełniasz że jesteś studentem narazie ... w każdym razie lepiej mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki serdeczne, spróbuje wypozyczyc indeks

w razie czego jak nie dadza to porposze o zaswiadczenie z uczelni ze mam absolutorium i ze indeks jest w szkole w zwiazku z obrona

myslicie ze to przejdzie? takie zaswiadczenie?

no nie bede ukrywac przed konsulem ze sie bronie, co sadzicie?

dzieki

karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej i jeszcze jedno

czy konsul przyjmuje szczere odpowiedzi typu

zgubiłam legitymacje a uczelnia nie chciała mi jej wydac bo juz nie jestem studentem, bo de facto nei jestem bo mam absolutorium i jestem przed obrona

czy cos sciemniac?

pozdrawiam

karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz zciemniać to sie sama pogubisz ... więc proponuj zbytnio nie koloryzować ...zreszta jest duże prawdopodovieństwo że kosul wcale nie zapyta cie o indeks ani o legitymacje ...pokażesz papiery od sponsora i plan praktyk i to wystarcza w przypadkach J1 na internship

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...