Skocz do zawartości

Camp Robin Hood, NH


Rekomendowane odpowiedzi

ja nie moge sie wypowiedziec bo jade pierwszy raz, ale patrzy3em na strone www zapowiada sie nawet spoko :) !

a mam pytanie moze ktoś mi pomo?e bo ja nawet stronki mojego camlu nie moge znale1a?!? Camp Agudah Midwest w stanie Michigan !!!

aha a by3aś/eś ju? po wize?

dzieki za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Oczywiscie wiesz rowniez, ze to camp ("obóz" bylby daleko niewlasciwym slowem...) dla zydowskich dzieci...

Tutaj: http://forum.2p.pl/read.php?f=11&i=20061&t=20060 mozesz przeczytac o doswiadczeniach osób, bedacych uczestnikami tego programu... :)

A tutaj: http://maps.yahoo.com/maps_result?ed=M7tNO...ew=1&name=&qty= mozesz zobaczyc (ta czerwona gwiazda), gdzie dokladnie bedziesz przebywal... :shock:

No i jak? :wink:

Powodzenia!

DAWID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez znalazlam informacje ze w 1987r dyrektorem campu byl jakis rabin, czyli to pewnie zydowski camp. No ale jesli nie masz zadnych uprzedzen, to nie powinno ci przeszkadzac. Zreszta wlasciciele mojego tez sa zydami - przypadkiem sie dowiedzialam szukajac informacji w necie. Ale na obozie sa dzieci z roznychnarodowosci-znalazlam tez wspomnienia jakiegos araba...

Jesli chodzi o wize, to dopiero w czwartek mam zamiar zlozyc wnioski.

Pozdrawiam.

Krystyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki wam wszystkim za pomoc!!!

ja nawet tego nie mpglem znalezc tzn.ze Midwest to nie jest miejscowosc tylko miejscowoscią jest to co Wy znalezliscie!!! dziwne :? czemu nie ma strony www bo na stronie campamerica pisze ze ma strone ! ciekawe czy ktos tam byl z waszych znajomych ale pewnie nie bo chcialbym sie jeszcze dowiedziec cos na temat tego campu :?: ?!? a swoja droga to fajna mapka!

jeszcze raz dzieki!!! pozdrowienia dla wszystkich! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...