Skocz do zawartości

Straszne wieści!


LemurNaKwasie

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wam wszystkim! Ostatnimi czasy doszly mnie straszne wieści, że z tymi stanami to juz nie jest tak jak kiedys, ze w dzisiejszych czasach nie ma mozliwosci odkuc sobie pieniedzy wydanych na program W&T ze jest to proaktycznie niewykonlane, ze skonczylo sie, ze jest wielkie bezrobocie, ze to nie jest ElDorado:) tak jak 7 lat temu, i ze spoznilem sie z wyjazdem do USA, jest mi on teraz szczerze odradzany, moze ktos jest sie w stanie wypowiedziec na ten temat, ile mozna przywiezc Benjaminow zza wielkiej wody, sumiennie wywiazujac sie ze swoich obowiazkow. Bo mi niektorzy mowili ze bedzie dobrze i beda mi gratulowali jesli uda mi sie wyjsc na zero. Jestem tym zalamany, wydalem kupe kasy na program i mam jeszcze proscic rodzinke zeby mi przysylali pieniazki do usa to ja chromole taka impreze, prosze ludzie wyprowadzcie mnie z bledu. Thank u from the mountain! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie jacys zazdrośni ludzie naopowiadali ci głupot...jak jedziesz na wat to masz przecież umowe podpisaną z pracodawcą więc czym sie przejmujesz... bezrobocie ciebie nie dotyczy :D kase napewno odrobisz a jak sie zakręcisz to jeszcze sporo zabierzesz do domu .... amerykanie nie chą wykonywac takich prac jak robia to studenci przyjeżdzając na wakacje więc w osiągalnym dla ciebie segmencie rynku pracy cos znajdzie sie napewno

uszy do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jeśli:

1. Masz dobrą robotę (dobrze płatną),

2. Nie obijasz sie i pracujesz tak z 60 godzin tygodniowo

3. Jedziesz na co najmniej 3 miesiące

To wyjdziesz na swoje. Ja w zeszlym roku przepracowałam 950 godzin - 6,75 za godzinę więc sobie podlicz. Oczywiście minus podatek (troszkę mi zwrócą) i koszty związane z utrzymaniem, mieszkankiem.

Za zarobione pieniążki kupiłam laptopa, aparat, kupe ciuchów i sfinansowałam wyjazd w tym roku, nawet mi jeszcze jakieś $500 zostało.Więc wydaje mi się, że było dość opłacalnie, no ale mówie musisz mieć duzo godzin, jak to nie możliwe w jednej pracy to znajdz drugą ewentualnie proś szefa o dodatkowe godziny no i staraj się o podwyzkę :D.No i waro się modlić o wysoki kurs dolara po powrocie - tak ze 4 zł co najmniej, . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prace w hotelach, restauracjach, budowach, parkach rozrywki, kasynach itp. zawsze bedzie zapotrzebowanie, szczegolnie w sezonie!! Na pewno wyjazd Ci sie zwroci, kupisz sobie cos fajnego i jeszcze kase przywieziesz. Kto Ci takich glupot nagadal, ze "w dzisiejszych czasach" itp? Rzeczywiscie mowi sie, ze sytuacja ekonomiczna w USA nie jest teraz najlepsza, ale wierz mi - Ty tego nie powinienes odczuc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle,moim zdaniem,jesli chce sie fajnie zarobić, i nie wydawac prawie nic na początku, lepiej wyjechać do Anglii.

Ja wyjazdu do USA nie traktuje zarobkowo- to co zarobie,mam zamiar wydać na podróże- i to jest dla mnei najważniejsze- zobaczyc ile się da:)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey ja pracowalem przez 2,5 miesiaca po 60 h /tyg i przywiozlem calkiem ladna sumke do tego mase zakupow(ciuchy i elektronika) dodam ze niemialem jakos super platnej pracy-ok.7$

ten kto ci to naopowiadal nie ma wogole racji,lecz faktem jest ze w europie mozna lepiej zarobic ,ale co tam zycie w usa jest super:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Czesc wam wszystkim! Ostatnimi czasy doszly mnie straszne wieści' date=' że z tymi stanami to juz nie jest tak jak kiedys, ze w dzisiejszych czasach nie ma mozliwosci odkuc sobie pieniedzy wydanych na program W&T ze jest to proaktycznie niewykonlane, ze skonczylo sie, ze jest wielkie bezrobocie, ze to nie jest ElDorado:) tak jak 7 lat temu, i ze spoznilem sie z wyjazdem do USA, jest mi on teraz szczerze odradzany, moze ktos jest sie w stanie wypowiedziec na ten temat, ile mozna przywiezc Benjaminow zza wielkiej wody, sumiennie wywiazujac sie ze swoich obowiazkow. Bo mi niektorzy mowili ze bedzie dobrze i beda mi gratulowali jesli uda mi sie wyjsc na zero. Jestem tym zalamany, wydalem kupe kasy na program i mam jeszcze proscic rodzinke zeby mi przysylali pieniazki do usa to ja chromole taka impreze, prosze ludzie wyprowadzcie mnie z bledu. Thank u from the mountain!

100% pradwy. Jestem w stanach w chcago na Intership zarabiam 11/h i siedze juz 4 miesiac. Przewiduje ze za 2 miesiace wroce i bede mial okolo 3000 zl. Tak sie tu teraz zarabia. Na wszystko trzeba wydac. Straszy kraj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...