Skocz do zawartości

Ile zapłaciliście za bilet lotniczy do USA??


COMmer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 404
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ludziska czemu latacie z warszawy , sprobujcie z np niemiec bliziutko pociagiem a ceny czasami 2 razy nizsze .

Lece w czerwcu AF jfk - berlin powrot w lipcu (przesiadki w paryzu ) cena 550 usd (kupilem bilet na orbitz ale na stronce AF bylo to samo z tym ze bilet zaklepalem 2 ,5 miechy wczesniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska czemu latacie z warszawy , sprobujcie z np niemiec bliziutko pociagiem a ceny czasami 2 razy nizsze .

Lece w czerwcu AF jfk - berlin powrot w lipcu (przesiadki w paryzu ) cena 550 usd (kupilem bilet na orbitz ale na stronce AF bylo to samo z tym ze bilet zaklepalem 2 ,5 miechy wczesniej)

po 1 nie kazdy mieszka w wielkopolsce i podroz pociagiem z centralnej czy tym bardziej wschodniej Polski na lotnisko w Berlinie (a to juz sa dodatkowe koszty) wydluza zdecydowanie podroz do San Francisco

po 2 nie kazdy wie juz 2,5 miesiaca wczesniej a w Twoim wypadku gdy lecisz w lipcu to bedzie 4 miesiace wczesniej czy na pewno poleci i czy na pewno w tym terminie

teraz po takich cenach na pewno nie mialbys biletow.

Z warszawy tez mozna znalezc w miare tanio bilety, ja znalazlem za 2300 zloty do san francisco i jestem zadowolony z tej ceny. Owszem myslalem o londynie, ale ceny w polowie maja skoczyly srednio po 200 dolarow na bilecie a koszty przelotu na heathrow z Warszawy czy innych polskich lotnisk wolaja o pomste do nieba, z kolei podroz do londynu tanimi liniami (ktore po dodaniu bagazu zaledwie do 15 czy 20 kg wcale takie tanie nie sa) wydluza zdecydowanie podroz a do tego dochodzi transport na lotnisko Heathrow co generuje dodatkowe koszty i czas , jesli majac do wyboru bilet za 2300 do SF z jedna przesiadka i czas 15 h a kombinacje z tanimi liniami, transfer w Londynie z jednego lotniska na drugie i przelot za powiedzmy ok. 2000 pln z 2 przesiadkami (1 w Londynie i 1 na terenie USA)i czasem podrozy minimum 20 godzin to juz wole leciec z warszawy. Owszem z londynu jak sie trafi mozna poleciec za 550 dolarow i wtedy oplacaja sie te kombinacje ale... jak termin nie gra roli i mozna to zarezerwowac 3-5 miesiecy wczesniej majac luzny termin a jesli trzeba sie zmiescic w naprawde male widelki czasowe i do tego o mozliwosci wylotu dowiadujemy sie 1 czy 2 miesiace wczesniej to czesto okazuje sie, ze gra nie jest warta swieczki. Co nie zmienia faktu ze bym probowal z berlinem czy paryzem czy londynem w przypadku gdybym musial placic powiedzmy 2500 czy 3000 pln :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Z ciekawości chciałbym się zapytać ile w tym roku kosztuje was bilet do USA, czy ceny biletów rzeczywiście tak poszły do góry w stosunku do ostatniego roku?? Ja za przelot do Los Angeles mam do zapłacenia 3600zł, lot po 20 czerwca czyli w sezonie, ale cena mimo wszystko moim zdaniem bardzo wysoka. Jak jest w waszym przypadku?

hej ja lece 5.06 do New York przez Zurych i zapłaciłem niecałe 2000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...