Skocz do zawartości

Ile zapłaciliście za bilet lotniczy do USA??


COMmer

Rekomendowane odpowiedzi

14 czerwiec - 28 wrzesień cena 2330 zł "LOT" Warszawa-Nowy Jork. Zastanawiałem się pomiędzy Swizz'em a Air France, ale zrezygnowałem z tego powodu, że lot trwa zdecydowanie dłużej z przesiadkami, różnica w cenie to ok 100 zł (nie wiem czy warte czasu straconego na przesiadkach) no i mam niemiłe doświadczenie z Air France kiedy 3 lata temu płaciłem ponad 500 zł nadbagażu heh :/

Powiem Ci kolego ze warte. Ja natomiast wole doplacic 100 czy 200zl miec nawet 2 przesiadki ale zeby tylko nie leciec LOT-em, z doswiadczenia wlasnego i znajomych wiem ze LOT to najgorsze linie w Europie, nigdy wiecej juz nimi nie polece.

Po pierwsze maja stare, zdezelowane samoloty (np. te latajace na trasie PL-USA), po drugie ceny wyzsze niz u konkurencji (ostatnio widze ze dali jakies promocje i ceny spadly, pewnie mieli malo chetnych), po trzecie obsuga na bardzo niskim poziomie.

Moze na trasach europejskich jest lepiej. To co powyzej napisalem dotyczy tras transatlantyckich.

W kazdym razie Lotu NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 404
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam!Ja lece na koniec lipca do polowy sierpnia z Warszawy do Newark.Lot bilety ma drogie,pewnie najdrozszecene uslyszalam dla osoby doroslej-3.239zl,dla dziecka-9 latka-2.707zl .Czy mozecie mi podpowiedziec jaka linie najlepiej wybrac,moze byc jedna przesiadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda linia zagraniczna jest ok, zarowno europejska jak i amerykanska.

Tu masz np. podroz za niecale 4000 zl za 2 osoby (znalezione na flysiesta.pl):

Wylot 27 lipca, powrot 16 sierpien, z tym ze na JFK, a nie na Newark, linie BMI i American Airlines. Na Newark bardzo latwo sie dostac z JFK autobusem.

A wiec masz lot z 1 przesiadka i 2000 zl w kieszeni (ten co Ty znalazlas to prawie 6000 zl).

Najlepsze oferty znajdziesz tu:

www.flysiesta.pl

www.orbitz.com

www.expedia.com

Dosyc czesto kupujac bilet bezposrednio na stronach linii lotniczych jest znacznie drozej niz przez powyzsze biura podrozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dzisiaj kupiłem z Lufhansy Katowice - Chicago, przesiadka w Duseldorfie, za niecałe 1900 PLN. Promocja niestety obejmuje krótki okres bo chyba od 8.08 do 11.08, ale jak ktoś może sobie dowolnie planować wakacje, to całkiem fajny termin :-).

Pozdrawiam

Bromus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1860 zł - Katowice - Warszawa - Nowy Jork.

Udało mi się załapac na ostatni dzien promocji LOTu. Co prawda nie jestem wielką fanką tego przewoźnika, ale cena o 400 zł niż w innych liniach mnie przekonała.

Poza tym połączenie dość niezłe, bo z zaledwie 3-godzinnym postojem w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...