Skocz do zawartości

Ile zapłaciliście za bilet lotniczy do USA??


COMmer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 404
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja na sierpień/poczatek września na 11 dni zapłaciłem 2007 zł w obie strony Lufthansa z Kraka <_< z przesiadka w niemczech. z wawy byly tańsze:) najtaniej jest SWISSem i KLM:) pozdrowienia:D a moze ktoś leci z kraka lufthansa na ORD 28 sierpnia?<_< ja niestety sam...trochu smutno bedzie;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2740 zl??? Gdzie Ty kupilas ten bilet? Ja w ubiegłym roku leciałem za 1770 zl (w polowie czerwca - bilet kupiony w polowie kwietnia). W tym roku tez lece i co prawda jeszcze nie dowiadywalem sie o ceny biletow ale w zadnym wypadku nie zamierzam placic 1000 zl wiecej niz rok temu!:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cena też zależy od terminu w którym się leci. Na ogół jakoś od ok. 20 czerwca bilety są już droższe, bo to sezon wakacyjny. Jak jechałeś w polowie, to mogłeś załapać się jeszcze na te tańsze.

Wiem, że w Locie te droższe, wakacyjne bilety zaczynają się w tym roku od 24 czerwca. Więc jak ktoś może, to radzę lecieć przed tym terminem:) (oczywiście jeśli ktoś planuje LOT:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem rezerwację na trasę Warszawa - Nowy Jork (JFK) via Paryż CDG (na 21 sierpnia) i z powrotem Waszyngton (Dulles) - Warszawa też via Paryż CDG (na 29 sierpnia)

Cena to 7 500zł dla czterech osób (2 dorosłych i 2 dzieci), czyli 1875zł/osobę.

I znowu Air France okazało się być bezkonkurencyjne...

Klasa czywiście "bydlęca" <_< ale jeszcze były dobre miejsca <_<

Dla porównania LOT zażyczył sobie za połączenie WAW - JFK i Waszyngton - WAW via ORD 12 722,80zł. Pozostawię to bez komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bilet do Ny, 2740 zł w dwie strony na czerwiec i mysle ze to nienajgorsza cena tym bardziej ze połaczenie mam bardzo dobre a to tez jest wazne :) Pozdrawiam

2740zl to tragiczna cena. Tez zapytam gdzie Ty ten bilet kupilas ?

Az z ciekawosci dzis sprawdzilem ceny do NY na czerwiec na roznych stonach biur podrozy i co wyszlo? Najtanszy lot jaki znalazlem dla przykladu poniewaz nie znam twoich konkretnych dat wyszedl niecale 470 USD z wszystkimi oplatami czyli ok.1650zl - linie British Airways, jedna przesiadka (Orbitz.com)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...