Skocz do zawartości

Ile zapłaciliście za bilet lotniczy do USA??


COMmer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 404
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dobre ceny widze na flysiesta.p

Moze i dobre ale z jakimi restrykcjami to tego nie wiesz ,,na tym to polega ze bilet jest tani a juz taki bilet nie podlega wymianie,zmianie daty wylotu a jesli juz to za duza cene i o tym nalezy pamietac przed kupnem biletu ;)

No chyba ze ktos wie ze danego dnia wyleci i wroci to moze taki bilet kupic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i dobre ale z jakimi restrykcjami to tego nie wiesz ,,na tym to polega ze bilet jest tani a juz taki bilet nie podlega wymianie,zmianie daty wylotu a jesli juz to za duza cene i o tym nalezy pamietac przed kupnem biletu ;)

No chyba ze ktos wie ze danego dnia wyleci i wroci to moze taki bilet kupic :)

Zgadza sie Sly6 ze jezeli kupujemy bardzo tanio bilet to ma on restrykcje. Ja za swoj zaplacilem ponizej 1500zl ale nie mam mozliwosci zwrotu ani zmiany dat.

Mam tylko nadzieje ze nic sie w moich planach podrozy nie zmieni bo bym musial kupowac nowy bilet. Ale za ta cene warto zaryzykowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mimo wszystko wole miec mozliwosc zmiany daty biletu, rzadko mi sie zdarza ze moge zaplanowac zwlaszcza powrot w okreslony dzien ;) zmiany sa u mnie na porzadku dziennym, ale to chyba moja slaba organizacja :)

ostatnio jak szukam biletu na serwisie expedia.com to zauwazylem ciekawa sytuacje,

np. wiekszosc osob lata na trasach skonstruowanych w taki sposob: Warszawa - NYC - Warszawa,

okazuje sie, ze czasem ktos chce z USA wracac z innego lotniska np. Warszawa - NYC, Chicago Warszawa - i nie byloby w tym nic nadzwyczajnego, ale czesto ceny biletow podobne lub nizsze

jest to dosc przydatna sytuacja zwlaszcza dla studentow WAT, ktorzy np. pracujac np. w Chicago, chca zwiedzic Kalirofnie i stamtad wracac do Polski - mozna zaoszczedzic chocby na doplatach za bagaz na lotach krajowych w USA

Biletow szukamy na podstawie opcji "Multiple Destinations" a nie "Round Trip" - to tak dla tych, ktorzy nigdy sie w to nie bawili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...