Skocz do zawartości

Ile zapłaciliście za bilet lotniczy do USA??


COMmer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 404
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
widac ze tanie miejsca sie powoli koncza na sezon wakacyjny ;)

Niestety tak. Wczoraj opłacałem swoją rezerwację do USA na sierpień i rozmawiałem z panią w Air Club. Mówiła, że w zasadzie nie ma już żadnych biletów w cenie poniżej 2100zł na okres lipiec - sierpień.

Dla porównania swoje bilety rezerwowałem dwa tygodnie temu i ostatecznie zapłaciłem po 1900zł/szt (kursy walut mi wzrosły w międzyczasie :) ).

Wczoraj ta sama konfiguracja, na te same loty kosztowałaby mnie już co najmniej 2350zł.

Po prostu skończyła się już pula tanich miejsc :)

Ciekawostką jest fakt, że dostałem wczoraj blasta z LOT-u i było w nim hasło "Nowy Jork - od 1599zł" (i to w okresie wakacyjnym)

Nawet z ciekawości wszedłem na ich stronę i jak zwykle okazało się, że tych biletów się nie uświadczy. 4 sztuki kosztują ponad 11 000zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 sztuki kosztują ponad 11 000zł...

Bilety do NY to jest jeszcze nic. Na trasie zachodnie wybrzeze (konkretnie San Francisco) - poludniowa Polska i spowrotem taka cena jest za dwa bilety. Niestety jestem ograniczona czasem i takie kombinowanie tanimi liniami do NY, potem gdzies na wyspy i znowu tanimi do Polski i w drodze powrotnej tak samo raczej nie wchodzi w gre. Jak ktos znajdzie bilety na czerwiec na tej trasie ponizej $1,000 to dajcie znac, bo inaczej to raczej sobie daruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

lecę 12 lipiec Warszawa-Frankfurt-Chicago-Seattle

powrót 24 września Los Angeles-Chicago-Londyn LHR-Warszawa

za 2690zl

dla zainteresowanych znalazłem loty za ok 1800zł na ok 20 czerwca Birmingham (UK)-Seattle przez Philly powrót tak samo pod koniec września, może komuś się przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...