Skocz do zawartości

Ile zapłaciliście za bilet lotniczy do USA??


COMmer

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o NY to zazwyczaj ok. 10 godzin sam lot + czas na przesiadke 2-3 godz. wiec wychodzi w sumie 12-13 godz.

grodek te 14-17 h to troche przesadzone, zgodze sie ze jesli gdzies dalej np. do Chicago

a te 32 h to raczej niemozliwe no chyba ze lecisz gdzies na Alaske albo na Hawaje z kilkoma przesiadkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 404
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Jesli chodzi o NY to zazwyczaj ok. 10 godzin sam lot + czas na przesiadke 2-3 godz. wiec wychodzi w sumie 12-13 godz.

grodek te 14-17 h to troche przesadzone, zgodze sie ze jesli gdzies dalej np. do Chicago

a te 32 h to raczej niemozliwe no chyba ze lecisz gdzies na Alaske albo na Hawaje z kilkoma przesiadkami

Wiesz, wszystko zależy od połączeń. Gdy ostatnio leciałem do NYC zajęło to 2,5 godziny lotu z Warszawy do Paryża i 8 godzin z Paryża do NYC. Plus czas oczekiwania na przesiadkę (chyba, że nie wliczasz go w czas podróży, ale byłoby to co najmniej dziwne) i masz 14 lub więcej godzin. W sierpniu lecę tym samym połączeniem i nawet na planie podróży mam wpisane 14,5 godziny.

Coś się nie zgadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie zgadza. Czas na przesiadke oczywiscie wliczam. Ja z reguly gdy lece to na przesiadke mam ponizej 2 godzin (2,5+2+8 = 12,5 h)

Ja zawsze daję sobie na przesiadkę minimum 2 godziny. Komfortowo czuję się mając 3.

Mam czas na spokojne przemieszczenie się pomiędzy terminalami, kawę, papierosa, ewentualnie zakupy w strefie.

Taki już jestem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HI

Ja lubie latac AF lub delta no a tam czasami tylko godzinka na przesiadke a jak ktos byl na CDG (paryz ) to wie ze trzeba niezle naginac z jezorem na wierzchu by zdarzyc na 2 lot .No ale AF jest tani , raz mi sie zdazylo ze lecialem z JFK - CDG rowne 6 godz (czas startu z pasa - czas wychodzenia z samolotu ) , wiec na przesiadke byla extra godzinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...