Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa


flyer

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

Planuje wyjazd do USA w 2011 kwiecen/maj na ok. 3 tygodnie. Chcialbym zobaczyc zachodnie wybrzeze, Los Angeles, San Franciso, Hollywood, Las Vegas (to juz nie wybrzeze B) Oczywiscie wszystko jest do zaplanowania i obgadania. Mam 31 lat i szukam osob w podobnym wieku, z poczuciem humoru i pozytywnie nastawionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze trafiles - mam (swoiste co prawda) poczucie humoru ale jestem zdecydowanie "positive personality"

las vegas jest blisko wybrzeza ( Lake Tahoe)

moja najmlodsza corka najprawdopodobniej bedzie sie po studiach tutaj ( OH) przenosic do CA - mysle ze kolo lipca 2011

moge cie z nia skontaktowac B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam wszystkich

Planuje wyjazd do USA w 2011 kwiecen/maj na ok. 3 tygodnie. Chcialbym zobaczyc zachodnie wybrzeze, Los Angeles, San Franciso, Hollywood, Las Vegas (to juz nie wybrzeze ;) Oczywiscie wszystko jest do zaplanowania i obgadania. Mam 31 lat i szukam osob w podobnym wieku, z poczuciem humoru i pozytywnie nastawionych.

moj email: yesfly79@googlemail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

21dni na tą część to sporo, polecam zacząć od SFO, wynająć samochód i podążać na południe dość sławną autostradą słońca no 1, potem LA (Universal Studio, 6Flags, Hollywood, znakomite plaże ! ) dalej na południe San Diego (warte zobaczenia bo trochę mi przypomina europejskie miasto), w drodze do LV (Mohave, Death Valley), z LV można wyskoczyć do Grand Canyon, potem jechać z LV na północ albo na północny zachód i wtedy Sequoia/Yosemite, potem Reno (w sumie to mniejsze LV) na północny wschód można się wybrać i zobaczyć Piramide Lake, Carson City (stolica NV, pod Reno) nie za wiele do zobaczenia, ale po drodze do South Lake Tahoe, ew Incline Villige, jeśli ktoś lubi piękne widoki to Emerald Bay. Jadąc z Reno do Carson można zjechać z Route395 w 341 (chyba) i w ten sposób dostaniemy się do Virginia City (najstarsze miasto). Odnośnie Tahoe, kwiecień/maj to czasem kapryśny okres dla tego regionu i na pewno jeszcze z śniegiem w górach. Jadąc dalej z Tahoe Hwy. 50, dojedziemy do Sacramento, a w końcu do SFO. 3 tygodnie spokojnie. Jak ktoś lubi zakupy-ciuchy to pod Sacramento są dwa wyróżniające się miejsca Folsom i Vacaville(tutaj to dnia może nie starczyć na złażenie). Ew. można zjechać do Sacramento i zobaczyć downtown, które jest raczej rekonstrukcją. Na pewno taką wycieczkę da się wzbogacić o dodatkowe elementy, zależy kto co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
witam wszystkich

Planuje wyjazd do USA w 2011 kwiecen/maj na ok. 3 tygodnie. Chcialbym zobaczyc zachodnie wybrzeze, Los Angeles, San Franciso, Hollywood, Las Vegas (to juz nie wybrzeze :) Oczywiscie wszystko jest do zaplanowania i obgadania. Mam 31 lat i szukam osob w podobnym wieku, z poczuciem humoru i pozytywnie nastawionych.

Cześć,

wspólnie z narzeczonym planujemy podróż do USA - myślę, że w lipiec/sierpień 2011. Ja mam 26 lat, on 31 i też szukamy osób (pary?) w podobnym wieku, z którymi będziemy mogli się dogadać :-) Myślimy o wschodnim wybrzeżu, wypożyczeniu auta i może locie na zachodnie. Wszystkim zainteresowanym- napiszcie bezpośrednio na bruxel@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...