Skocz do zawartości

Studia W Usa


malar999

Rekomendowane odpowiedzi

Polskie uczelnie robią wymiany w Europie (patrz: erasmus student network), ale z USA jest problem. Podejrzewam, że bardzo trudno to załatwić, a tym bardziej załatwić żeby te oceny, które zdobędziesz w USA się liczyły jak wrócisz do studiowania w Polsce. Jest natomiast taka opcja, żeby się przepisać na amerykańską uczelnię z polskiej (przeniesienie, a nie czasowa wymiana), ale nie wiem jak to dokładnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylam na kursach jezykowych 2 razy i sie totalnie spłukałam wiec nie jest latwo. Mieszkanie mialam za darmo a z tego co sie orientuje to ludzie mieszkajacy w tych pokojach co mozna wynajmowac od szkoly placili ok.1000$ czasami wiecej no i plus wyzywnienie i rozrywka. CHOLERNIE DROGO! jesli nie masz bogatych rodzicow to sie w to nie pakuj...ja bogatych nie mam i teraz musze im oddac kase haha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie masz Zielonej Karty lub Obywatelstwa to bedziesz bardzo duzo placil. To sa astronomiczne sumy. Zadnej pomocy finansowej nie otrzymasz bedac na wizie studenckiej. Chyba, ze jestes bardzo uzdolniony...

Mozna zaczac szkole od tnaszych Community College i przetransferowac sie na Universytet. Szczerze polecam, gdyz zaoszczedzisz bardzo duzo pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...