Skocz do zawartości

Las Vegas


dareknow0

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę na tydzień wyskoczyć do Las Vegas. Szukam hotelu na stronie www.expedia.com . Czy ktoś z Was kto był w Las Vegas może polecić mi dobry hotel w centrum miasta .Interesuje mnie hotel od *** gwiazdek w górę, a najlepiej gdzieś **** lub nie za bardzo drogi ***** .Proszę o ewentualne wskazówki w jakim rejonie najlepiej szukać hotelu a gdzie zdecydowanie nie rezerwować. Wszystkie wskazówki będą bardzo pomocne .Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłe wakacje spędziłem dwie noce w Hiltonie. Koszt pokoju z jednym ale wielkim łóżkiem to było coś w przedziału $40-$50 za noc. Nie pamiętam tylko który to był Hilton, bo chyba są dwa. Wiem że jak jechałem z kierunku południowo-zachodniego to po wjechaniu do Las Vegas musiałem skręcić w lewo żeby trafić do tego hotelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bylem w Vegas to sie zatrzymalem w 'Stratosphere' i jak najbardziej moge polecic. Duzy hotel z najwyzsza wieza w Las Vegas (i najwyzej polozonym barem w Vegas ;) plus 3 rajdy na jej szczycie jak ktos lubi adrenaline. Z tym ze nie jest to na glownej ulicy Las Vegas Boulvard tylko samochodem jakies 10 min. drogi. Ale przez to tez troche taniej. Chyba ze chcesz na samym Boulvard to masz do wyboru do koloru: Belaggio, Ceasar's, Luxor, Excalibur itp...itd.... Gwiazdek tam Ci dostatek :) Cen dokladnych nie zam ale hotele w Vegas sa stosunkowo tanie porownujac np. do San francisco czy New York City.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotele w LV nie sa drogie jak mowia poprzednicy. Najlepiej miec hotel w centrum jezeli chcesz zwiedzac inne hotele i Casyna dobrym rozwiazaniem jest ze co 10 minut jezdzi autobus po glownej ulicy i mozesz wykupic sobie bilet na24Hza jakies 7$ i jak juz zabola Cie nogi od chodzenia to w niego wsiasc.

Jezeli zamierzasz spedzic czas tylko w LV to proponuje zostawic samochod na parkingu hotelowym za duzo korkow jest na glownej ulicy i szkoda czasu a tak autobusem podjedziesz 1 czy 2 przystanki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas pobytu w Vegas bylam w hotelu poza "strip" ale bardzo polecam strone tripadvisor.com tam daja duzo wskazowek na temat kazdego hotelu, wejdz sobie tez na forum i poczytaj co ludzie pisza. Dodam ze duzo hoteli maja teraz daily resort fee ktore nie pokazuja sie w cenie hotelu nawet jesli zaplacisz przez strone expedia to moze sie okazac ze dodatkowe $10-20(srednia) na dobe hotel Cie obciazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy czy chcesz byc blizej "nowego (strip)" czy "starego" Vegas

Mysle ze dobra lokalizacja jest w okolicach hoteli: New York, MGM, Luxor, Monte Carlo itp. Wbrew pozorom wszystko wydaje sie byc blisko, ale sporo sie trzeba nachodzic :)

W zaleznosci od dnia tygodnia mozna sie przespac w dobrym hotelu od $30 do $50, czasem nawet taniej jak sie zostaje nocke dluzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja byłem ze znajomymi w tym roku w Vegas, w pięć osób.

Wynajęliśmy hotel Emerald Suites 15-20 minut drogi autobusem od centrum LV - The Strip. Warunki naprawdę były bardzo dobre. Basen, jacuzzi, dwie sypialnie, salon, kuchnia, łazienka, sejf itp. Wyszło nas to po 13$ za dobę od osoby, a bilet autobusowy na tydzień chyba jakieś 25$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Hotele w Vegas są stosunkowo tanie do standardów jakie oferują. Są hotele na stripie za które trzeba zapłacić ponad 100$ lub 200 $ za noc jak Whynn, Encore lub Bellagio ale są też takie, które oferują cenę za noc już od 30$ jak np. Excalibur, Luxor czy Ballys. Osobiście polecam hotel MGM Grand cena za nocleg to ok 50$ więc nie tak dużo a hotel posiada świetna lokalizacja bo w samym centrum stripa no i maja niesamowity basen i imprezownie Wet Republic jedna z najlepszych w mieście!!! Polecam stronkę http://www.hotelreservation.com/hotels-Veg...CFUQI3wodF0Ue2w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...