Skocz do zawartości

„harvard Na Zawsze Zmienia Sposób Myślenia”


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ja sie z toba nie zgodze!!!

Mozesz pracowac cale zycie w fabryce do tego nie potrzebujesz wyksztalcenia i zarabiac na skromne zycie

lub

Wziac kredyt byc ambitnym ukonczyc np NBA pracowac w korporacji i zarabiac ponad 100k i splacic kredyt w jeden rok.

;cos za cos- albo w mlodosci sie bawisz albo ciezko pracujesz na przyszlosc (bez urazy nie wskazuje tu konkretnej osoby tylko zyciowy daje przyklad)

Popadasz ze skrajności w skrajność. Jest jeszcze coś po środku. Możesz i się bawić i się uczyć. Nic nie stoi na przeszkodzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studia w usa ... rzeczywiscie wielki prestiz hehe kon by sie usmial ... malo kto se zdaje sprawe jak malo wartosciowe one teraz sa ... w stosunku za to ile kosztuja ... dzisiaj kazdy ma jakies tam studia, cos co kazdy ma nie jest wielkim osiagnieciem , moze poza jedynie jakimis doktoratami czy phd i te sprawy...

ja tam bym odradzil jakiekolwiek studia w stanach , chyba ze sie ma mozliwosc ich zrobienia za darmo albo po niskich kosztach , jakies stypendia i tego typu rzeczy ... a juz napewno ostatnia madra rzecza jest branie pozyczek studenckich ... tonac pozniej w dlugach po to zeby miec bezwartosciowy dyplom , ktory nie przyniesie nam zwrotu z naszej inwestycji w edukacje.

az głowa boli jak słysze takie pierdoły.

studia tutaj są o wiele więcej warte niż w Polsce bo tutaj ludzie się rzeczywiście czegoś uczą i nawet jak mają tylko licencjat czy college to przynajmniej wiesz,że ich wiedza jest adekwatna do wykształcenia. Masters ma niewielu ludzi i bardzo się to tutaj szanuje.

to prawda, że studia są bardzo drogie i potem trzeba kilka lat spłacać pożyczki, ale ja i tak wolę to i dobrą pracę niż stukanie młotkiem na budowie albo kombinowanie na lewo i prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak to jest ze wiele osob konczy te studia a potem splacaja kredyty majac juz po 50 lat albo wiecej , czyli przez wiekszosc swojego zycia , albo i przez cale bo niestety niektorzy moga nie miec dane nawet dorzyc do 50-tki.

Ta i kazdy konczy studia i robi tego nic nie wartego magistra i potem bedzie zarabial 100k albo wiecej ?????????? hehehhehehehehe ja nie wiem gdzie wy ludzie macie oczy ??????????????? hehehehhehe przeciez nie ma wystarczajacej liczby miejsc pracy dla takich magisterkow zeby zarabiali po 100 k i wiecej ....... na jakim wy swiecie zyjecie ...... poszukajcie sobie dookola ile ludzi czy to w stanach czy w polsce ma magistra a nie maja pracy albo maja prace ktora tak czy siak mogliby miec nie majac magistra ...... i ledwo wiaza koniec z koncem .

jak w Polsce idziesz ulica albo stoisz na przystanku autobusowym i przejedzie jakis merol za 200 tys to wszyscy sie ogladaja .... wow ale fura .... jak natomiast podjedzie maluch to kazdemu to wisi , nikt nie zwraca uwagi ....... bo kazdego stac na takiego malucha ........ jakby kazdego bylo stac na meska za 200 tys to tez nikomu by kopara nie opadala na ulicy na widok takiego wozka ...... tak samo jest z wyksztalceniem ..... cos co wszyscy maja staje sie standardem i norma w spoleczenstwie ... nie liczylbym na wielkie kokosy po skonczeniu studiow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie twierdzi ze po stydiach bedziesz od razu zarabial 100k i splaci dlugi w 2 lata. ale nie popadaj w skrajnosci. moi znajomi maja wszyscy skonczone dobre studia i nikt nie zarabia ponizej 70k i nikt nie zaluje wydanych pieniedzy.

w polsce wszyscy maja mgr to prawda i ten mgr jest gowno warty. ale tutaj jest inaczej. nie mozesz tego porownywac (chyba ze nie masz o tym zielonego pojecia..). tutaj masters jest szanowany bo wcale nie tak wiele osob go ma (i koszty sa czesto tego powodem, ale i rowniez umiejetnosci - tutaj tacy leserzy i kombinatorzy jak w Polsce nie maja szans na MS)

ty prowadzisz jakis dziwny koczowniczy tryb zycia i moze ci z tym dobrze. ale inni ludzie maja wyobraz sobie AMBICJE i chca miec dobre prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ambicje ........ hehehhehehe ??????? jakie ambicje ??????? ......... bycia w dlugach ........ jak masz takie ambicje to powodzenia zrob sobie nawet kilka fakultetow i nabierz z 10 kart kredytowych ........ skoro masz takie ambicje.

w stanach nie ma leserow ani kombinatorow ...... hehehe ..... wszysycy chodza na studia jak grzeczne dzieci i zakuwaja ....... dziewczyno ty w ogole nie masz o niczym pojecia ....... ja nie wiem czy ci w ogole te studia pomoga w czymkolwiek ..... ale jak chcesz to se je rob ..... ja ci nie bronie ...... mnie to wisi. hehehehhe master jest szanowany ???????!!!!!! heheheheh o czym ty w ogole mowisz ......... hehehheheheh ja to mam z ciebie taka polewke jak i z bankierow na Wall Street ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że mogłam ci przysporzyć smiechu. wracaj pod ten swój most ze swoją skarpetą na żelaźniaki i nadal bądź dumny z tego, że żyjesz z kombinatorstwa. Twoje wypowiedzi i "wiedza" na omawianie w tym watku tematy świadcza tylko o tym w jakim towarzystwie się obracasz. coż prawda jest taka, że tacy jak ty mogą tylko pomarzyć o zyciu o którym mówie. ale czegóz innego można się spodziewać po osobie, która mierzy sukces człowieka w $$$ i "mesiach'?

dyskusję z Tobą Big uważam, za zamknieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh .... wlasnie fox news podal ile zarabiaja prezydenci community college . Milion dolcow . Ladny przekret ...... a dzieci ida chca wyksztalcenie zrobic ...... ktos musi przeciez zrobic zrzutke na taka pensje ...... wiec powodzenia kara moze sie rowniez dorzucic , nie widze problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...