Skocz do zawartości

„harvard Na Zawsze Zmienia Sposób Myślenia”


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czego sobie tak dowalacie do pieca.... Dajcie sobie na wstrzymanie :) Wyluzujcie ;)

Czesto udzielam sie na forum o 4 rano po 15-17 godzinnym wycisku, czasem nawet nie redaguje co nastukalem. Poza tym jestem dyslektykiem i wale byki jat trza (z ortografia jestem na bakier) Nie wspomne o moim Angielskim ;)

Czasem cos tez pisze po polskiemu ; Mnie tez uwalicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promilm jesli tak piszesz to od tego jest administracja forum aby cos tam poprawic ;) co nie oznacza ze wszystko sie bedzie poprawiac jak kazdy bedzie pisac jak chce ..

co do dowalania to jest tak ze ktos Ci moze cos dowalic ale jesli Ci potem poda reke to ?gorzej jak Ci dowala a jak potrzebujesz pomocy nadal Cie ma w tzw tylku..i jak tutaj zyc?bo kazdy ma inny sposob myslenia,mowienia ale wspolny mianownik powinien byc jakis i wtedy jakos da sie zyc w tym swiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 swieta racja

Obserwacji widze ze;

Czesto ktos potrzebuje prostej wskazowki, porady w bardzo waznej sprawie... fakt odpisuje kilka osob ale same pierdolety a nikt nie da krotkiej racjonalnej odpowiedzi.

Szanujmy sie na wzajem a naprawde bedzie namlepiej.

Ps. Jako narod POLSKI mamy cos takiego chyba w genach aby dokopac sasiadowi; zeby nie zylo mu sie lepiej.... (biezcie przyklad z innych narodow; obesrwujcie jak sie trzymaja razem!!!)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studia w usa ... rzeczywiscie wielki prestiz hehe kon by sie usmial ... malo kto se zdaje sprawe jak malo wartosciowe one teraz sa ... w stosunku za to ile kosztuja ... dzisiaj kazdy ma jakies tam studia, cos co kazdy ma nie jest wielkim osiagnieciem , moze poza jedynie jakimis doktoratami czy phd i te sprawy...

ja tam bym odradzil jakiekolwiek studia w stanach , chyba ze sie ma mozliwosc ich zrobienia za darmo albo po niskich kosztach , jakies stypendia i tego typu rzeczy ... a juz napewno ostatnia madra rzecza jest branie pozyczek studenckich ... tonac pozniej w dlugach po to zeby miec bezwartosciowy dyplom , ktory nie przyniesie nam zwrotu z naszej inwestycji w edukacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie z toba nie zgodze!!!

Mozesz pracowac cale zycie w fabryce do tego nie potrzebujesz wyksztalcenia i zarabiac na skromne zycie

lub

Wziac kredyt byc ambitnym ukonczyc np NBA pracowac w korporacji i zarabiac ponad 100k i splacic kredyt w jeden rok.

;cos za cos- albo w mlodosci sie bawisz albo ciezko pracujesz na przyszlosc (bez urazy nie wskazuje tu konkretnej osoby tylko zyciowy daje przyklad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...