Skocz do zawartości

Viva America


dionizy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakies 8 lat temu działało takie biuro na przeciw ambasady. Udzielało tzw pomocy w przygotowaniu sie do rozmowy itd. Byli bardzo skuteczni znam wiele osób którym pomogli w jakiś sposób otrzymać wizę sam kożystałem z ich pomocy w przypadku wizy mojej żony która kilka miesięcy wcześniej miała odmowę. Czy ktoś zna tą firmę a może ma kontakt do tej pani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2001 roku staraliśmy sie o wizy jeszcze nie jako małżeństwo. Ja dostałem żona nie, poleciałem do rodziny do NJ tam poznałem wiele histori odnośnie rozmów w konsulacie itd. Jedni znajomi mieli taką sytuacje: przebywali w USA nielegalnie z jednym z dzieci juz długi czas, ich starszy syn został w Polsce z żoną i dzieckiem kilkakrotnie starał się o wizy dla rodziny i zawsze odmowa, po ostatniej wizycie w ambasadzie udał sie do tej agencji i pani pomogła złożyć mu odwołanie nie pamiętam czy jeszcze w ten sam dzień czy na drugi dostał wizy dla całej rodzinki. Pomyślałem że warto odwiedzić panią z Viva

za określoną opłatą pani przeprowadziła "analize merytoryczną wniosku czy odwołania" zapisała dane i prosiła aby po wizycie w ambasadzie wstąpic i wpisać się do księgi klijętów. Wizyta w ambasadzie i rozmowa przebiegła jak z nut urzędniczka zadawała pytania i na niektóre nie chciała nawet zabardzo słuchać odpowiedzi a na niektóre sama sobie odpowiadała. Wizę żona otrzymała mimo że kilka miesięcy wcześniej miała naprawdę niekorzystną sytuację która częściowo się zmieniła po ślubie ale mimo wszystko trochę to było dziwne.

Nie wiem na ile ta pani nam pomogła może tylko improwizowała i liczyła na łud szczęścia wiem że miała długa listę zadowolonych klientów, kilku znałem mieli nieciekawe sytuacje.

Jestem ciekaw czy ktoś korzystał z jej usług i jakie miał dośiadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak jak piszesz,,to zalezy od danych osob oraz kto sie staral o wize

bo czy przyszla osoba ktora nie dostala wizy i sie wpisala?a no nie a to bylo by ciekawe prawda...

zobacz na tym forum ze wiekszosc oosb wizy dostaje ale jest pewien odsetek ze odchodzi bez wizy

A teraz co do tych ciekawych sytuacji to jestem ciekawy co to bylo

bo dla jednych brak wiezow z Polska bedzie ta ciekawa sytuacja a zakaz wjazdu to jest cos zalatwic i dostac wize prawda?i to tez bedzie ciekawa sytuacja wiec ile oosb tyle bedzie historii

powiem szczerze ze sa takie przypadki i jest ich sporo ze ktos zmienia stan cywilny i dostaje wize a do tego Ty miales wize wiec...

wiec to sie wszystko liczy jak praca,szkola,zmiana stanu cywilnego i jesli bys w tym siedzial to sam bys do tego wpadl :rolleyes:,moze to jest na 100% wiza ale zawsze to lepsze niz nic nie miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...