Skocz do zawartości

Viza A Nowy Paszport I Nowe Nazwisko


dionizy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ciekawi mnie co myślicie o takiej sytuacji?

W 2002 moja żona dostała wize na 3 lata paszport miała na swoje panieńskie nazwisko i wize takze w USA byliśmy do końca 2008r. ona funkcjonowała na panieńskim nazwisku. Teraz ma nowy paszport na moje nazwisko. Jak myślicie czy idąc po wizę teraz ma szanse dostać i wjechać do USA oczywiście nie przyznając się że była juz w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oddawala Twoja zona I-94?moze byc tak ze nadal Ona jest w USA a wtedy,,jak bylo na granicy lub tez w Ambasadzie z odciskami palcow

na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi poniewaz to co bylo kiedys a teraz powoli sie zmienia,systemy co jakis czas sie aktualizowane a wtedy przy klamstwie mozna sie pozegnac z wiza,,kolejna sprawa wiza a wlot na teren USA to sa dwie rozne sprawy ale chyba wiesz o tym

moze sie stac tak ze wiza bedzie wydana w Polsce ale juz na granicy ja zawroca wiec z takim czyms nalezy sie liczyc

byly juz takie przypadki nawet opisywane w gazecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w tych sprawach nie ma żadnych regół. Nie było odcisków ani żadnych tęczówek a I-94 ma w domu. Nie pamiętam jak wyglądały wtedy wnioski czy podawało się wtedy gdzieś nazwisko męża i czy przez to mogli by dotrzec do tego że pod panieńskim nazwiskiem już była w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...