Skocz do zawartości

Czy Moge Miec Jakies Problemy Z Przylotem ?


sztanga20000

Rekomendowane odpowiedzi

witam . sprawa wyglada tak :

wize mam na 10 lat a w usa bylem juz 2 razy.

pierwszy raz bylem miesiąc i bylo to w 2009 roku, drugi raz bylem w grudniu 2009 i bylem do czerwca 2010 ( terminu nie przekroczylem) .

Moje pytanie brzmi czy mogę miec jakies problemy na lotnisku jesli okolo marca kwietnia chcialbym spowrotem leciec do stanów. Czy urzednik nie przyczepi sie ze tak czesto latam np bo niektorzy mowia ze może się za takie cos przyczepic. Dodam ze mam 21 lat i w swietle prawa nie pracuje obecnie i nie uczę sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak byles 2 razy to sie pytal urzednik co robisz,na ile lecisz,do kogo,czy leciales na te same lotniska,pokazywales bilet lotniczy i jak wygladala taka rozmowa..

bo jesli cos moze nie grac to z tym ostatnim pobytem bo jestes ledwie 6 miesiecy w Polsce po 6 miesiecznym pobycie i tutaj moze byc jakies ale bo trudno jest znalesc osoby ze moga sobie na takie cos pozwolic -chyba ze maja duzoo kasy,pracuja na czarno lub tez maja bardzo ale to bardzo dobre osoby-wliczajac to rodzine ze jest dobra i uprzejma ze sa na ich utrzymaniu..

a moze byc tak ze znow dostaniesz pobyt bez zadnego ale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wiele odpowiedzi ale po 1 nie znam Cie i nie wiem jak sie zachowujesz w stresie..

nie ktore osoby zamiast leciec do JFK-Newark czy tez Chicago leca droga okrezna,czy to pomaga-moze czasami a czasami nie bo byly juz wpadki w Detroit czy gdzies indziej..

kolejna sprawa to bilet lotniczy,moze miej znow na ten 1 miesiac,lec w takim okresie czasu kiedy widac ze mozesz miec z nauki wolne,jakas przerwa swiateczna ..

a jak nie to odczekaja tyle czasu ile mozesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...