Skocz do zawartości

Ładowarka


Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Adapter, slusznie, nie przelotka. Ale dziala, ja uzywam zelazka na adapter - grzeje bez problemu. Zelazko z Polski, zaznaczam.

Kolezanka natomiast uzywa ladowarki do swojego aparatu przez adapter. Rowniez dziala bez zarzutu.

pozdrawiam z San Francisco,

dagmarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialam problem...bo:

mam kilka urządzan,które dziala na baterie..do tych baterii mam ładowarke..:] no i sie zastanawialam, gdzie ja kupie transforator do tego badziewia:) az przedwczoraj odkrylam..ze na ladowarce pisze : 110-230V :) czyli bedzie noralnie dzialac w USA? (przejsciowke juz kupilam za 14 zl w Media:] )aa..na ladowarce do telefonu tez mam tak samo napisane 110-230V :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialam problem...bo:

mam kilka urządzan,które dziala na baterie..do tych baterii mam ładowarke..:] no i sie zastanawialam, gdzie ja kupie transforator do tego badziewia:) az przedwczoraj odkrylam..ze na ladowarce pisze : 110-230V :) czyli bedzie noralnie dzialac w USA? (przejsciowke juz kupilam za 14 zl w Media:] )aa..na ladowarce do telefonu tez mam tak samo napisane 110-230V :]

tak, bedzie dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie jeśli ładowarki są niskiej mocy to te z 230V będą działać w usa na 110V, problem pojawia się gdy uzywamy czegoś co relatywnie sporo mocy pobiera naprzykład suszarka do włosów tu nie wrużyłbym przyszłości takim urządzeniom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

najlepiej kupic ladowarke do baterii tzw recharchable - w USA -nie bedzie klopotu z przejsciowkami ani transformatorami,a koszt tego to ok $10 za ladowarke do 4 baterii. a takie baterie starczają na wiele dluzej niz zwykle paluszki.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...