Skocz do zawartości

Work And Travel - Wyjazd Letni 2011 Na Własną Rękę


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie z przedmówczynią, jeżeli jedziesz pierwszy raz to lepiej poszukaj pracy w Polsce. Pozwolenie na prace to nie wszystko, na miejscu musisz zdobyć social security number bez którego nie masz nawet co szukać pracy. Wyrobienie takiego numeru trwa ok miesiąca zdarza się, że nawet dłużej. Byłam w zeszłym roku w Californi i ciężko tam znaleźć konkretną pracę z resztą jak wszędzie w stancach. Jest teraz kryzys i firmy nie zatrudniają już tylu pracowników sezonowych co kiedyś. W dodatku California jest drogim stanem, ceny mieszkań są bardzo wysokie. No i bez samochodu ani rusz! Ale jeżeli mówisz płynnie po angielsku i masz duże doświadczenie w danej dziedzinie to znalezienie pracy na miejscu nie jest niemożliwe:)

Zawsze wybierałam się do USA z własnym pracodawcą albo na job hunting i wyjeżdżałam z Emakopolu - szczerze polecam. Jeżeli chodzi o inne biura to wydaje mi się, że powinieneś wybrać takie, które posiada najlepszą ofertę pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...