Skocz do zawartości

Czy zdolam odzyskac I rate za program W&T?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam pytanie: ze wzgledow rodzinnych nie moge pojechac do USA i chcialabym odzyskac pierwsza rate ktora wplacilam w biurze - tylko nie wiem czy cos takiego jest mozliwe! Wiem, mam isc zpaytac ale pomyslalam sobie ze juz czesc z was sie z taka sytuacja spotkala i bylabym bardzo wdzieczna za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam pytanie: ze wzgledow rodzinnych nie moge pojechac do USA i chcialabym odzyskac pierwsza rate ktora wplacilam w biurze - tylko nie wiem czy cos takiego jest mozliwe! Wiem, mam isc zpaytac ale pomyslalam sobie ze juz czesc z was sie z taka sytuacja spotkala i bylabym bardzo wdzieczna za pomoc

Witaj! :)

1. Musisz miec to zapisane w umowie, wiec tam najpierw sprawdz.

2. Nawet jesli czesc z nas sie z taka sytuacja spotkala, to kazde biuro moze podchodzic do tego inaczej. :roll:

3. Nie podalas nawet nazwy biura.

Najpierw sprawdz w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego oczekujesz? Dzwonilas w ogole do biura zapytac jak oni na to patrza? Polska jest krajem w ktorym w wielu sprawach mozna sie dogadac, mimo ze oficjalne "umowy" etc. mowia co innego.

Proponuje telefon do YES, bo tutaj nikt raczej nie powie Ci "jak na 100% odzyskac pieniadze" :roll:

pozdrawiam z San Francisco,

dagmarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiz zadzwonic do Yes-a albo najlepiej udac sie osobiscie i powiedziec ze bardzo zalazalo Ci na wyjezdzie ale sytuacja ktora powstala w rodzinie nie pozwala Ci wyjechac, albo ze z rzepką w kolanie Ci sie cos stalo, masz rekonstrukcje kolana i teraz czeka Cie operacja,szpital i rehabilitacja. Mozesz dodac ze bylas zadowolona ze wspolpracy i ze na pewno skorzystasz w przyszlym roku ;( Trzeba sie troche przylizac...:)

Pzdr, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku moja dziewczyna tez chciala odzyskac kase. Chodzilo o to ze nie mogla jechac na w&t bo miala problemy z zaliczeniem sesji, poszla do yesa, pogadala - poradzili jej zeby napisala pisma do prezesa i tyle. Prezes rozpatrzyl i przyjal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 sytuacja ktora powstala w rodzinie nie pozwala Ci wyjechac, albo ze z rzepką w kolanie Ci sie cos stalo, masz rekonstrukcje kolana i teraz czeka Cie operacja,szpital i rehabilitacja.

OK, miejmy nadzieje, ze kolezanka juz sie pofatygowala i dowiedziala co mozna zrobic, idealem by bylo, gdyby nas o tym poinformowala...

Ale blagam, nie posilkujcie sie takimi powaznymi argumentami jak czyjes zycie lub zdrowie (o ile nie sa prawdziwe)! Naprawde wydaje mi sie, ze mozna znalezc jakies sensowne powody bez uciekania sie do wytlumaczen az tak ciezkiego kalibru. Przykulo to moja szczegolna uwage, bo wlasnie za kilkanascie dni bede mial rekonstrukcje wiezadel w kolanie i nie jest to nic do smiechu. :smt021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...