Skocz do zawartości

Gdzie Chłodniej Latem W Usa?


Ani-Tamta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem w trakcie wybierania biura, z którego pojadę w tym roku na Work & Travel, a co za tym idzie stanu, w którym będę pracować. Nie interesują mnie duże miasta, ale bardziej parki narodowe gdzieś w górach, ale nie tylko. Innym czynnikiem, którym będę się kierować przy wyborze miejsca będzie klimat i tu chciałabym, abyście mi doradzili. Nie lubię upałów, tak więc wiem, że wschodnie wybrzeże dla mnie totalnie odpada. Myślę nad Colorado lub ewentualnie Californią. W jakich stanach Waszym zdaniem temperatury latem są znośne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Seattle, Washington i Portland Oregon nie sa gorace. San Francisco i pobliskie miasta tez sa stostunkowo 'chlodnawe' w lecie. W tych trzech rejonach, im dalej od wybrzeza tym gorecej, wiec sprawdzaj dolkadnie. W Californi jest sporo "mikro klimatow" - temperatura moze wzrastac o 20 stopni 20 mil dalej.

Na wschodnim wybrzezu, stan Maine i Vermont sa przyjemne w lecie.

A w Colorado jest roznie: w gorach jest OK, ale naprzyklad Denver i Colorado Springs cale lato moze byc powyzej 33 stopni.

Pomysl tez o polnocnym Nowym Meksyku i Montanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...