Jump to content

Czy mozna drugi raz do USA jako Au Pair ?


Recommended Posts

Posted

Witam !

Mam pytanie i mam nadzieję, ze ktoś bedzie w stanie mi na nie udzielic odpowiedzi. Wiem, ze z zasady nie mozna drugi raz wyjechac do Usa jak au pair ale zastanawiałam sie, czy gdybym skłamała twierdząc , ze nigdy nie byłam au pair to czy w konsulacie jest to do wykrycia. Czy to jest wczystko tak dokładnie badane?

  • 4 years later...
  • 4 weeks later...
Posted

No pewnie, ze mozna. Tak jak napisala osoba wyzej trzeba byc conajmniej 2 lata w Polsce (poza granicami USA) i spelnic za pierwszym razem wszystkie warunki, czyli wyjechac w terminie, ukonczyc program, zdobyc wszystkie kredyty, itp.

A i w konsulacie lepiej nie klam. Oni maja wszystkow komputerach jakie mialas juz wizy, a tym bardziej maja to w kompacj w USA. Wiec takie klamanie nie bedzie dobre. No ale mozesz isc po wize turystyczna, znalesc rodzinke przez internet i tym samym zarabiac wiecej przy mniejszych kosztach wyjazdu. To jest chyba najlepsza opcja.

polecam www.greataupair.com

  • 4 weeks later...
Posted

ja dokladnie wypytywalam w biurach i mozna pojechac jako au pair po raz drugi nawet jesli nie ukonczylas pierwszego roku z sukcesem np. nie udalo Ci sie zmienic rodziny.Wazne czy nie naruszylas warunkow wizy...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...