Skocz do zawartości

Czy mozna drugi raz do USA jako Au Pair ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam pytanie i mam nadzieję, ze ktoś bedzie w stanie mi na nie udzielic odpowiedzi. Wiem, ze z zasady nie mozna drugi raz wyjechac do Usa jak au pair ale zastanawiałam sie, czy gdybym skłamała twierdząc , ze nigdy nie byłam au pair to czy w konsulacie jest to do wykrycia. Czy to jest wczystko tak dokładnie badane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dobre wiesci dla tych, co byli jako au pair w USA i sie im spodobalo. Jakis rok temu zmienily sie przepisy i teraz mozna wyjechac ponownie jako au pair do USA, pod warunkiem ze ukonczylo sie poprzedni program i przebywalo poza granicami Stanow minimum dwa lata. Szczegoly tutaj: http://exchanges.state.gov/jexchanges/jexc...peat_092008.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No pewnie, ze mozna. Tak jak napisala osoba wyzej trzeba byc conajmniej 2 lata w Polsce (poza granicami USA) i spelnic za pierwszym razem wszystkie warunki, czyli wyjechac w terminie, ukonczyc program, zdobyc wszystkie kredyty, itp.

A i w konsulacie lepiej nie klam. Oni maja wszystkow komputerach jakie mialas juz wizy, a tym bardziej maja to w kompacj w USA. Wiec takie klamanie nie bedzie dobre. No ale mozesz isc po wize turystyczna, znalesc rodzinke przez internet i tym samym zarabiac wiecej przy mniejszych kosztach wyjazdu. To jest chyba najlepsza opcja.

polecam www.greataupair.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...