Skocz do zawartości

ile da sie zaoszczedzia?!!


Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy jaka bedziesz mial prace, czy jedna czy dwie.

Zobaczysz po 1 paychecku ile wydajesz na mieszkanie i jedzenie i sobie obliczysz na co mozesz sobie pozwolic.

Niektorzy przyjezdzaja z dlugami:) Ale sa tacy co 10 tys$ przywoza.

Moim oszczedzaniem nie mozesz sie sugerowac, bo moja zasada jest taka: Dzis mam pieniadze,jutro nie mam, dzis nie mam kasy, bede miala jutro;))))

Pozdro,

Marley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujac przez 4-5 miesiecy (1 etat) spokojnie zwracaja Ci sie koszty programu i koszty pobytu w USA. Do tego jeszcze mozesz sporo pozwiedzac i do Polski wrocic z powiedzmy 2000 USD. Oczywiscie jesli znajdziesz druga robote, bedziesz oszczednie zyl i odpuscisz sobie turystyke to realny jest powrot z np. 8000 USD.

Moja rada: Zwiedzaj ile sie da! Pieniadze jeszcze zdazysz w zyciu zarobic a czy bedziesz mial jeszcze okazje wybrac sie w te okolice to juz nie jest takie pewne. Lepiej przywiez fajne wspomnienia niz kilkaset dolcow wiecej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

a ja pracowal na jeden etat 8 godz dziennie, 5 dni w tygodniu i pozwiedzalam troche stany i LA w wolnym czasie i przywiozlam do Polski akurat tyle, ze zwrocily mi sie koszty wyjazdu i oplaty za program ;) w tym roku jednak jade na troche dluzej i raczej bardziej nastawiona na pierwsze miesiace pracy (intensywnej) a pozniej dopiero zwiedzanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...