Skocz do zawartości

Pytanie Odnosnie Zgody Na Wyjazd...


marcin1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Marcin pare lat wstecz przewozilismy kuzynow corke do USA (przejscie w Niagara Falls) na kilka dni wakacji, miala 16 lat nikt nie pytal o pozwolenie rodzicow tylko ja pytali czy jedzie dobrowolnie w jakim celu do kogo.

Nam jako kuzynow rodzicow nie zadali najmniejszego pytania wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama dzownila na lotnisko w jasionce i mowili ze nie potrzeba ... sly przeczytalem to :DZIECI PODRÓŻUJĄCE DO STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Ze względu na rosnącą liczbę uprowadzeń i wykorzystywania dzieci, U.S. Customs and Border Protection (Urząd Celny i Straż Graniczna Stanów Zjednoczonych Ameryki) zaleca, aby w przypadku gdy dziecko podróżuje tylko z jednym rodzicem lub z opiekunem, osoba towarzysząca dziecku posiadała pisemną zgodę drugiego rodzica (lub obojga rodziców) na jego wyjazd poza granice kraju.

ja juz sam nie wiem jak ja mam to wszystko rozumiec,zaraz sie wkurze i wakacje spedze w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli tak powiedzieli a do tego sam przytoczyles pewien tekst to znasz juz odpowiedz tego

bo czy samo dziecko moze sie uprowadzic? :)

fakt moze wyslac rodzic do rodzica dziecko ale wtedy jest odbierane przez rodzica w USA.a tutaj wyjdzie brat po Ciebie wiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec podsumowanie : jak cos to powiem im ze brat jets na lotnisku a jak beda chcieli to niech go sobie wolaja i ostatnia sprawa:

co do tej ''zgody,iz jako moj brat odpowiada za mnie jak by mi sie cos stalo-wobec choroby'' macie na ten temat jakies informacje jak to ma zostac wykonane ??

dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie byles w szpitalu-przychodni w takich przypadkach ale Twoja mama lub tez Twoj wujek powinien Ci to wytlumaczyc

ze idac do szpitala i potem ktos sie pyta,interesuje Toba to wtedy najblizsza rodzina moze czegos sie dowiedziec a nie ktos z ulicy

i jak ktos leci z opiekunem lub tez jest pod opieka czyjas-nie rodziny to wtedy takiej osobie bedzie trudno czegos sie dowiedziec..bez pewnych pism

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...