Skocz do zawartości

Dlaczego Mnie Nie Puszczą Do Rodziny:(


basik211

Rekomendowane odpowiedzi

Bo zostaniesz. Staralas sie o GC i nie dostalasjej bo ukonczylas 21 lat? To maja podstawa zeby tak uwazac.

Ale przeciez jezeli zostanie w USA nielegalnie, to zamknie sobie droge do legalizacji pobytu. A moze sie myle, ale z tego co wiem, to dzieci rezydentow i obywateli musza czekac na GC w Polsce, wiec wlasnie takim dzieciom nie oplaca sie zostawac nielegalnie w Stanach.

Jesli sie myle, to niech mnie ktos poprawi, bo moja corka tez w ub. roku wizy nie dostala, chociaz cala jej i moja rodzina w Polsce, w USA jestem tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie czasami zastanawiam czy ludzie nie czytaja 1 postow czy jak?no ale od poczatku

magda jej rodzice maja GC =chyba ze basia i czyms nie pisze ale jak narazie maja GC i moga zlozyc na nia papiery ale wtedy czeka w odpowiedniej kategorii wizowej,jesli jej rodzice nadal beda miec GC a Ona wyjdzie za maz to juz takiej kategorii wizowej nie ma,jest jak beda miec obywatelstwo wtedy bedzie mogla sobie wziasc meza-dzieci-dziecko na stale

a czy ma duze czy tez male szanse na wize to zycie pokaze,moze pujdzie raz-moze pujdzie i 3 razy ale moze dostac wize .jest wiele podobnych przypadkow ..

tinki a TY bys pomogla Corce w legalizacji pobytu ?bo jesli tak to znasz odpowiedz dlaczego taka osoba moze miec problem z wiza ,fakt nie kazdy rodzic pomaga w takim czyms a czasami mowi radze se sam ale bywa z tym roznie

I teraz jesli wiem jak moge zalegalizowac pobyt szybko to po co mam czekac pare lat-czy parenascie na wize na pobyt staly>chyba ze nie ma sie chlopaka a dziewczyna nie chce wyjsc za maz szybko ..

Czasami tez czlowiek zdaje sobie sprawe z tego ze moze miec zamknieta droge w legalizacji pobytu a jednak robi swoje

Inna tez sprawa ze takie dziecko moze czekac na swoja kolej w USA wsrod rodzicow bedac najpierw na wizie turystycznej a potem moze status studenta bedzie-moze pracowniczy.a jak przyjdzie Ich kolej na wize na pobyt staly wtedy wroca na rozmowe i wjada z wiza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wiesz logiczne to jest, że chcesz tam zostać, my ludzie, którzy nie pracują w ambasadzie po 1 minucie do tego doszli :) , nawet mnie w sumie. raz, że (chyba) w PL Ciebie nic nie trzyma, dwa, że jeśli tam są wszyscy mama, tata, brat/cia. nie jest tak łatwo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tinki a TY bys pomogla Corce w legalizacji pobytu ?bo jesli tak to znasz odpowiedz dlaczego taka osoba moze miec problem z wiza ,fakt nie kazdy rodzic pomaga w takim czyms a czasami mowi radze se sam ale bywa z tym roznie

I teraz jesli wiem jak moge zalegalizowac pobyt szybko to po co mam czekac pare lat-czy parenascie na wize na pobyt staly>chyba ze nie ma sie chlopaka a dziewczyna nie chce wyjsc za maz szybko ..

Czasami tez czlowiek zdaje sobie sprawe z tego ze moze miec zamknieta droge w legalizacji pobytu a jednak robi swoje

Inna tez sprawa ze takie dziecko moze czekac na swoja kolej w USA wsrod rodzicow bedac najpierw na wizie turystycznej a potem moze status studenta bedzie-moze pracowniczy.a jak przyjdzie Ich kolej na wize na pobyt staly wtedy wroca na rozmowe i wjada z wiza ;)

Ja wlasnie chce pomoc mojej corce zalegalizowac status, ale ona musi wyrazic na to zgode. Narazie chce tylko wyjechac turystycznie, zeby poznac rodzine ze strony mojego meza. Jezeli jej sie spodoba i bedzie chciala zyc w USA to wie, ze na wize emigracyjna bedzie musiala czekac w Polsce. Nie skladam papierow na rozpoczecie procesu sponsorowania, bo przeczytalam, ze jak sie ma zlozona aplikacje o GC to raczej wizy turystycznej sie nie dostaje. Ale moze sie myle, albo mi sie cos pomieszalo. Jesli mojej corce sie spodoba w USA to bede skladala aplikacje na nia i na reszte moich corek.....a mam ich trzy :)

PS. a przy okazji sly6: bardzo dziekuje za zyczenia urodzinowe i w czwartek 5.05 moja corka ma umowione spotkanie w Konsulacie w Krakowie. Bede o tym pisac na watku "wasze wizyty w konsulacie"

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi petycjami oraz wiza turystyczna nic nie ma jasnego do konca

bo dla jednych to bedzie minus a dla innych nic z tego,bo majac petycje zlozona dostana wize turystyczna

co do petycji to czytalas o tym troche ?o kategoriach i okresie oczekiwania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...